Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

AK Parti Sivas İl Genel Meclis Üyesi Ziya Şahin Tokat Köylerinde

AK Parti Sivas İl Genel Meclis Üyesi Ziya Şahin Tokat Köylerinde
22 Ağustos 2020 - 19:51

AK Parti’nin en çok tartışılan isimleri arasında yer alan İl Genel Meclis Üyesi Ziya Şahin‘in sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğrafa takipçileri tarafından anlam verilemedi.

AK Parti Sivas İl Genel Meclis Üyesi Ziya Şahin Tokat Köylerinde

Geçtiğimiz aylarda büyük mücadeleye sahne olan AK Parti ile BBP arasında ki Merkez Köylere Hizmet Götürme Birliği seçimlerinde teşkilat mensuplarından edinilen bilgilere göre 153 köyden bir tanesine bile ziyaret gerçekleştirmeyen Şahin’in Tokat’ın köylerinde boy göstermesi garip karşılandı. Seçim çalışmalarına katılmayan tek meclis üyesi olan Şahin’in bu hareketi ise eleştiriliyor.

İl Genel Meclis Üyesi olduğundan bu yana geçen yaklaşık 1,5 yıllık süreçte Şahin’in bir elin parmağını geçmeyecek sayıda Sivas’ın köyünü ziyaret etmesi İl ve İlçe Başkanlığı’nın da dikkatinden kaçmazken mevcut Başkanların bu konuda Şahin’i neden uyarmadığı ise merak ediliyor.

Çalışmalara katılmayan Şahin’in İl Başkanı tarafından uyarılarak görevini yerine getirmesini isteyeceği de öğrenildi.

Ayrıca Sivas merkez köy muhtarlarının da “önceki dönemi arıyoruz. Eski meclis üyeleri köylerimize sürekli gelir yerinde sorunları görürdü. Şimdi bundan eser yok” dediği de öğrenilen konular arasında…

REŞADİYE KÖYLERİ

SİVAS KÖYLERİ

Murat Toraman paylaştı: 7 Haziran 2019 Cuma

Büyük Sivas Haber


buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]