DOLAR 32,5038 % 0.08
EURO 34,7826 % -0.12
STERLIN 40,2943 % -1.04
FRANG 35,7169 % 0.28
ALTIN 2.499,53 % 0,61
BITCOIN 2.118.846 2.037

STSO Başkanı Zeki Özdemir Yeni Yıl Mesajı Yayınladı

Yayınlanma Tarihi : Google News
STSO Başkanı Zeki Özdemir Yeni Yıl Mesajı Yayınladı

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Özdemir, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

STSO Başkanı Zeki Özdemir Yeni Yıl Mesajı Yayınladı

Başkan Özdemir mesajında;

Sevinçleri ve üzüntüleriyle 2023 yılını geride bırakarak, umut ve beklentilerle dolu yeni bir yıla adım atmanın heyecanı içerisindeyiz. Sivas Ticaret ve Sanayi Odası olarak, bu yıl da üyelerimize sağladığımız destek ve yürüttüğümüz projelerle birlikte başarılı bir yılı geride bırakmanın gururunu yaşıyoruz.

Birlikte geçirdiğimiz 2023 yılında, birçok zorluğa göğüs gerdik, ekonomi ve sanayi alanında sınavlardan geçtik. Bu zorlukları aşabilmek için ulusça dayanışma ve çaba gösterdik. Ekonomi ve sanayideki dalgalanmalar dayanma gücümüzü, hayatlarımıza etki eden depremler ise dayanışma içerisinde ne kadar güçlü bir toplum olduğumuzu gösterdi.

Yeni bir yılın kapıda olduğu bu anlamlı günde, yaşadığımız deneyimler bize daha güçlü olmanın ve birlikte çalışmanın önemini bir kez daha hatırlatıyor. Ekonomik dalgalanmalar karşısında direncimizi artırıp, iş dünyamızı ve sanayimizi daha da güçlendirme yolunda çalışarak, aydınlık yarınlar inşa etme gayretindeyiz.

2023 yılında, iş dünyasında ve sanayi sektöründe yaşanan değişimlere adapte olduk, yenilikçi çözümler geliştirerek geleceğe yönelik vizyonumuzu “10 yılda ilk 10” hedefimizle güçlendirdik.

Sivas’ımız tarih, kültür ve doğal güzellikleriyle öne çıkan bir şehir. Ancak bizler, sadece bu değerleriyle değil, aynı zamanda güçlü bir sanayi ve güçlü bir ekonomiyle de anılmayı hak ediyoruz.
Organize Sanayi Bölgelerimiz, ilimiz ekonomisini daha da güçlendirmek, yeni müteşebbislere imkân oluşturmak, yerel işletmeleri desteklemek ve istihdamı artırmak için bir fırsat sunuyor. Sivas ekonomisinin daha da güçlenmesi, üyelerimizin rekabet avantajının artırması ve işletmelerimizin de sürdürülebilirliği için elbirliğiyle çalışmaya devam edeceğiz.

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası olarak, yeni yılda da birlikte başarılara imza atmak, güçlü bağlarımızı daha da kuvvetlendirmek ve üyelerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için var gücümüzle çalışacağız.

2024 yılının, Sivas’ımız ve üyelerimiz için daha istikrarlı bir dönem olmasını dilerim.

Yeni yılınız kutlu, sağlık ve başarılar sizinle olsun!” İfadelerine yer verdi.

Haber Merkezi / Büyük Sivas Haber


YORUM YAP