Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

AK Parti’de İlk Aday Yusuf Yağmur ! Beklenen Aday Açıkladı! “Adayım”

AK Parti’de İlk Aday Yusuf Yağmur ! Beklenen Aday Açıkladı! “Adayım”
5.956
14 Eylül 2018 - 18:24

AK Parti’de merakla beklenen isimler ortaya çıkmaya başladı. Yapılan kamuoyu yoklamalarında hem AK Parti Genel Merkezi, hem bizzat Sami Aydın’ın kendisi hemde çeşitli mecraların yaptıkları araştırmalarda görülen sonuca göre Sivas’ın en az % 70’i mevcut Başkan Sami Aydın‘ı istemiyor. Yusuf Yağmur ‘da bu durumu gördü ve adayım dedi…

AK Parti’de İlk Aday Yusuf Yağmur ! Beklenen Aday Açıkladı! “Adayım”

Başkan Aydın’ın ilk 3 yıl Sivas’ta adeta Belediye çalışmaları hususunda hiç bir şey yapmamasının ve daha çok Sivas’ta ticari olarak anılmasının bu durumda etkili olduğu iddia ediliyor.

Ticari olarak ön plana çıkmasının nedenleri arasında ise eski Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Yıldırım ile kurdukları bir çok farklı sektördeki ortaklılar gösteriliyor. Aydın’ın aile şirketi mensupları PrimeMall Avm, Sivas Termal Otel, S Mundo Cafe, Netcity Konaklarının yanı sıra, hızlı tren ve mevlana tüneli hafriyatlarının taşınması ile anılıyor.

AYDIN YOK! ADAYLAR AÇIKLAMAYA BAŞLADI! İLK ADAY YAĞMUR!

Sivas’ın sevilen simaları arasında yer alan Yıldızelili Yağmur, çok yakın görüştüğü İl Başkanı Hakan Aksu’yu ziyaretinin ardından sosyal medya hesabından açıklamasını yaparak adaylığını duyurdu.

Yağmur : “Beklenen an itibariyle Tüm Sivaslı hemşehrimiz e sesleniyor Allah ın izni dostların teveccühüyle, Halkın Sesi ve Kulağı olarak Sivas Merkez Belediye Başkanlığına Adaylığım la ilgili İl Başkanlığına CV mi vererek Adaylık çalışmalarına girmiş bulunmaktayım.

Sivas Belediye Başkanlığına hizmet için talip oldum. Ak Parti Sivas Merkez ilçe, İl Yönetimi, kadın kolları ve Gençlik kollarıyla Adaylığım konusunu istişare etmiş bulunmaktayım.

Birlikte yürüyeceğim yol arkadaşlarımı, Çalışma ekibimizi oluşturmaya başladım. Şahsıma göstermiş olduğunuz teveccühü bundan sonra da göstereceğinize inancım tamdır.

Saygılarımı sunuyor dua desteklerinizi bekliyorum..Adaylığımı sayfanızda paylaşmanızı duyurmamız, elçi olmanızı dilerim.” ifadelerine yer verdi.

Çıktığı yolda Sami Aydın’ın karşısına çıkan ilk isim olan Yağmur’a Büyük Sivas olarak başarılar dileriz.

Kamuoyu Yağmur’un ardından şimdi Sami Aydın’ın aday olup olmamaya cesaret edip edemeyeceğini ise sorguluyor.

Büyük Sivas Haber


Sivas Belediyesi Çalışmalarından Memnun musunuz?

Sivas Belediyesi Çalışmalarından Memnun musunuz?

  • Evet --> 17
  • Hayır --> 72
  • Karasızım --> 6
  • Fikrim Yok --> 7
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58