Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler


Mustafa Yıldızdoğan Konserinde Uygunuçarlar’a Yoğun İlgi!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Mustafa Yıldızdoğan Konserinde Uygunuçarlar’a Yoğun İlgi!
9 Kişi Okuyor
22 Haziran 2018 - 15:23

Milliyetçi Hareket Partisi’nin organize ettiği ve onbinlerce insanın takip ettiği Mustafa Yıldızdoğan konserine katılan MHP Sivas milletvekili adayı Dr. Volkan Uygunuçarlar gösterilen ilginin kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Mustafa Yıldızdoğan Konserinde Uygunuçarlar’a Yoğun İlgi!

İstasyon Caddesinde yapılan konserde Milliyetçi Hareket Partisi milletvekili adayları ve il yönetimi tam kadro olarak hazır bulundu. Konser bitiminde sahneye çıkarak katılımcıları selamlayan adaylar yoğun ilgi gördü.

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili adaylarından ve MYK Üyesi Dr. Volkan Uygunuçarlar en az 2 milletvekili ile Sivas’ı temsil edeceklerine dair inancın pekiştiğini ve 3. milletvekilini çıkarmak için umutlandıklarını söyledi.

Seçimler nedeniyle Sivas’ı karış, karış gezdiklerini ifade eden Uygunuçarlar “halkımız bizim Sivas’ı en iyi şekilde temsil edeceğimize inandıkları için meclise göndereceklerini söylediler. Seçmenlerimizin gösterdiği ilgi ise milletvekili sayımızın en az 2 olacağı ve 3. Milletvekilini zorlayacağımız yönünde. Bize inanan ve bizim yanımızda olan halkımıza ne kadar teşekkür etsek az.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin mecliste güçlü temsil edilmesinin ülkenin bekası için önemli olduğunu son dönemde yaşadığımız olaylarla iyice anlamış bulunuyoruz. Gerek Sivas halkı, gerekse ülke insanımız bunu fark ettiği için Milliyetçi Hareket Partisi seçimlerin en gözde partisi haline geldi. Hepimizin geleceği adına bir kere daha tüm seçmenlerimizi Milliyetçi Hareket Partisi çıtası altında toplanmaya davet ediyorum” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

  • Evet Aday Olmalı --> 122
  • Hayır Aday Olmamalı --> 499
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 05558981558