DOLAR 32,3778 % 0.2
EURO 34,8512 % 0.18
STERLIN 41,3401 % 0.3
FRANG 36,1041 % 0.27
ALTIN 2.410,07 % 0,13
BITCOIN 67.445,04 -0.2

Yeniden Refah’ta Görev, Başarılı İsme Tevdi Edildi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Yeniden Refah’ta Görev, Başarılı İsme Tevdi Edildi

Son seçimlerin flaş partisi olan Yeniden Refah Partisi’nin Sivas İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevine partinin çalışkan ismi Atilla Doğan, atandı. Görevini devralan çiçeği burnunda Başkan Doğan, “Hakk’ın tesisi için çalışmamakla, batılın hâkimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur bilinci ile çalışacağız” dedi.

Yeniden Refah’ta Görev, Başarılı İsme Tevdi Edildi

31 Mart 2024’te yapılan yerel seçimlerinde bir büyükşehir, bir il, 39 ilçe ve 24 belde belediyesi kazanarak Türkiye’de üçüncü parti olmayı başaran Yeniden Refah Partisi, Sivas İl teşkilatını güçlendiriyor.

Bu kapsamda Yeniden Refah Partisi Sivas İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevine, gençlerin ağabeyi, arkadaşı olarak her zaman yanlarında olan, duruşuyla, söylemleriyle adından övgüyle bahsedilen, Sivas’ta geniş bir kesim tarafından sevilen partinin önde gelen çalışkan isimlerinden Atilla Doğan atandı.

Sivas Gençlik Kolları Başkanı Atilla Doğan’ı tebrik eden Yeniden Refah Partisi Sivas İl Başkanı Fatih Kalkan, “Atilla kardeşimiz, partimize gönül vermiş son derece liyakatli, başarılı, gençler tarafından da çok sevilen sayılan çalışkan bir arkadaşımız. Kardeşimize yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Yeniden Refah Partisi Sivas İl Gençlik Kolları Başkanı Atilla Doğan ise Hakk’ın tesisi için çalışmamakla, batılın hâkimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur bilinci ile çalışacaklarını belirtti.

Doğan, “Beni bu göreve getirdikleri için parti büyüklerime teşekkür ediyorum. Allah yolumuzu açık etsin inşallah. Görevimi gereğince yapıp, yeniden büyük Türkiye ve yeni bir dünya için gayret göstereceğim” diye konuştu.

Sivas Genç MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi olan ve siyasette yükselmeye devam eden Yeniden Refah Partisi Sivas İl Gençlik Kolları Başkanı Atilla Doğan, daha önce partisinin gençlik kollarında ve il yönetiminde görev almış, 31 Mart yerel seçimlerinde ise İl Genel Meclis üyeliğine aday olmuştu.

Şeref Gülmez / Büyük Sivas Haber


YORUM YAP