Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Korona Virüs Kul Yapısı! Biz Daha Önce Kaç Kere Dedik!

Korona Virüs Kul Yapısı! Biz Daha Önce Kaç Kere Dedik!
12 Eylül 2020 - 17:51

Daha önce de koronavirüs ile ilgili açıklamalarıyla gündeme gelen Çinli virolog Dr. Li-Meng Yan yeni bir açıklamayla dikkatleri üzerine çekti.

Korona Virüs Kul Yapısı! Biz Daha Önce Kaç Kere Dedik!

Hong Kong Üniversitesi’nin eski araştırmacısı olan Çinli virolog Dr. Li-Meng Yan, geçtiğimiz aylarda koronavirüsün daha önceden bilindiğini ancak gizlendiğini söylemişti.

Bu gerçeği dünyaya duyurmak için,  Çin’e bağlı ama özerk idareye sahip Hong Kong’tan ABD’ye kaçmak zorunda kaldığını söylemişti.

Bu sefer de virolog Li-Meng, yeni bir iddia ortaya attı.

“KORONAVİRÜS İNSAN YAPIMI”

Koronavirüsün insan yapımı olduğunu dile getiren Li-Meng, “Bilim adamı ekibimle ilk raporumu hazırladım ve çok yakında dünya ile paylaşacağız. Detaylı bilimsel kanıtlarla bunun neden doğadan, o hayvanlardan gelen bir şey olmadığını göstereceğiz” ifadelerini kullandı.

“KORONAVİRÜSTEN DAHA KÖTÜLERİ KEŞFEDİLDİ”

Wuhan Viroloji Enstitüsü’nde çalışan Shi Zengli de dünya mevcut salgınla savaşmaya devam etse bile yeni ve potansiyel olarak daha kötü virüslerin keşfedildiğini açıklayarak şu ifadeleri kullandı:

“İnsanların bir sonraki bulaşıcı hastalık salgınından muzdarip olmasını önlemek istiyorsak, doğada vahşi hayvanlar tarafından taşınan virüsleri öğrenmek ve araştırma yapmak zorundayız. Koronavirüs salgını buzdağının görünen yüzü… Onları incelemezsek muhtemelen başka bir salgın olacaktır” ifadelerini kullandı. en son haber

Büyük Sivas Haber

 


buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]