Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Vali Gül’den Sivaslılara Teşekkür

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Vali Gül’den Sivaslılara Teşekkür
898
11 Aralık 2017 - 17:17

Sivas Valisi Davut Gül, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, kente gerçekleştirdiği ziyarette ilgi ve alakalarını esirgemeyen Sivas halkına teşekkür etti.

Vali Gül’den Teşekkür

Gül, makamında düzenlediği basın toplantısında, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Sivas ziyaretini değerlendirdi.

Erdoğan’ın kentte 821 milyon lira değerindeki 53 tesisin açılışını yaptığını anımsatan Gül, bu tesislerin hayırlı olmasını temenni etti.

Erdoğan’ın Sivas temasları kapsamında Sivas Valiliğini de ziyaret ettiğini aktaran Gül, 1999 yılında üçüz çocuklarına Recep, Tayyib ve Erdoğan adını koyan aile ile bir araya geldiğini ve ilimizle ilgili görüşmeler gerçekleştirdiğini kaydetti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 7 saate yakın Sivas’ta kaldığını belirten Vali Gül, şunları kaydetti:

“Bu, Cumhurbaşkanımızın Sivas’a verdiği önemi gösteriyor. Sayın Cumhurbaşkanımız, Sivas’ı çok iyi biliyor, Sivas’ın meselelerini çok iyi biliyor. Ben öncelikle ilimizi şereflendiren başta Sayın Cumhurbaşkanı olmak üzere tüm ekibine teşekkür ediyorum. Sivaslılara teşekkür ediyorum. Sivaslıların karşılamasına, uğurlamasına, güler yüzüne teşekkür ediyorum. Gerek miting alanında gerekse İstasyon Caddesi’nde Sayın Cumhurbaşkanımıza gösterilen yoğun sevgi gösterileri hem kendisini hem de bizleri çok mutlu etti.

Organizasyon emniyet kuvvetlerimiz jandarma yoğun çaba harcadı. Siyasi partilerimizin yöneticileri ve sivil toplum kuruluşları organizasyona katılarak büyük katkı sundular. Allah milletimizin ayağına taş değdirmesin.

Onların sevgisi, onların bu muhabbeti olduğu sürece Sayın Cumhurbaşkanımız mitingde açıkladığı gibi şimdiye kadar yapılan 20 katrilyon yani yeni para ile 20 milyarın üzerindeki yatırımın çok daha ötesini Sivas alır. Bundan hiçbirimizin tereddüdü yok. Sivas’ın meseleleri belli bir takvim içerisinde çözülür. Zaten kamu yatırımlarında en çok pay alan ilk 10 il içerisindeyiz. Bu vesile ile emeği geçenlere teşekkür ediyorum.”(AA)

Sivas Haberleri

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58