SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber, Haberler, Haberleri, SivasHaber, SıvasHaber, Sıvas, Son Dakika

Vali Gül, Okullar Bölgesini Gezdi

Vali Gül, Okullar Bölgesini Gezdi
Bu haber 09 Kasım 2017 - 17:02 'de eklendi

Sivas Valisi Davut Gül, okullar bölgesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Okullar Bölgesini Gezdi

Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, Vali Gül, İl Özel İdaresi tarafından çevre düzenlemesi yapılarak yeni bir görünüm kazandırılan okullar bölgesini gezdi ve bölgede yürütülen çalışmaları inceledi.

Ardından Şehir Muhammet Onur Demir Anadolu Lisesini ziyaret eden Gül, okul müdürü Ali Işıkver ile okulu gezerek okul hakkında bilgi aldı.

Ziyarette sınıfları da ziyaret Gül, öğrencilerle görüşerek talep ve sorunlarını dinledi.

Gül, burada yaptığı konuşmada, yapılan çalışmalara öğrencilerin sahip çıkmasını isteyerek, “Buranın geçen sene ki halini iyi kötü bilirsiniz, bataklık halindeydi. Emek, para ve zaman harcadık. Bu yapılanların muhafaza edilmesi lazım.” ifadelerini kullandı.

Gül, şunları kaydetti:

“Harcadığımız tüm paralar sizin paranız, sizin verginiz. Bu konuda daha hassas olursanız memnun oluruz. Her sene kırılanı yapma ihtimalimiz yok. Muhafaza ederseniz sizden sonraki çocuklar da kullanır. Muhafaza etmezseniz yaptığımızın için hiçbir hükmü kalmaz. Sosyal medyadan da ulaşıyorsunuz, ‘Şu kırıldı, bu bozuldu’ diye, kıran da bozan da muhtemelen sizin arkadaşlarınız, sizin içinizden birileri.”(AA)

Sivas Haberleri
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA