SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Vali Gül, Engelliler Gününde Engelleri Kaldırdı

Vali Gül, Engelliler Gününde Engelleri Kaldırdı
Bu haber 03 Aralık 2016 - 13:00 'de eklendiSivas’a geldiği günden bu yana her türlü konuda vatandaşla iç içe bir görüntü çizen Vali Davut Gül, çalışmalarıyla Sivaslıların gönlünü fethetmeye devam ediyor.

Özellikle eğitim alanına verdiği önemi yaptığı faaliyetlerle ispatlayan Vali Gül, son olarak Necdet Şükriye Selen İlkokulu’nda yaşanılan sıkıntıları bizzat takip ederek gerekli çalışmaları başlatmasıyla velilerin takdirini kazandı.

Şükriye Selen İlkokulu’nda eğitim gören bir öğrenci velisinin, Sivas Valisi Davut Gül’e sosyal medya ortamında okulda yaşanan sıkıntıları aktarması ve sonrasında yaşananları şu şekilde aktardı:

“Saygı değer VALİM Gültepe mahallesinde Necdet Şükriye Selen Okulunda parke döşeme eksik diye mesaj gönderdim. Gerçekten onur ve gurur duydum. Neden mi? ilk defa bir mesaja hemen dikkate alınıp gerekli yerlere iletilmiş. Okulumuzun eksik parkeleri tamamlanmış. Cennet çiçeğim kızımın mağduriyetini giderdiniz. Allah’ım sizden razı olsun, ne muradınız varsa versin inşallah.”


POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA