Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler


BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Türasaş Sivas Bölge Müdürlüğü’nün üst yönetimi belli oldu

Türasaş Sivas Bölge Müdürlüğü’nün üst yönetimi belli oldu
2113
21 Ağustos 2020 - 17:10

Eski Tüdemsaş yeni Türasaş Bölge Müdürlüğü’nde 14 Ağustos tarihinde Bölge Müdürlüğüne vekaleten atanan Atanur Karadağ’dan sonra Türasaş Sivas Bölge Müdürlüğü’nün üst yönetimi de bugün itibariyle belli oldu.

Türasaş Sivas Bölge Müdürlüğü’nün üst yönetimi belli oldu

Birçok kişinin üst yönetimde yer almak için girişimde bulunduğu, Teknik Bölge Müdür Yardımcılığı’na, Tüdemsaş eski Malzeme Dairesi Başkanı Cihan Polat atanırken, İdari Bölge Müdür Yardımcılığı’na ise Tüdemsaş eski İdari Şefi olarak görev yapan Yusuf Tecer atandı.

Yeni oluşumda fabrika içerisindeki bir çok ismin, üst yönetimde olacağına kesin gözle bakan Behzat Şimşek’in ise Sivas yapılanmasında yer almaması ise hayal kırıklığı yaşanmasına neden oldu.

Yeni bir dönemin başladığı Türasaş’ta geçmiş dönemlerdeki durağanlığın ve işsizliğin olmayacağı da düşünülürken, Büyük Süvas Medya Grubu olarak Türasaş’ın yeni yönetimine başarılar diliyoruz…

Ayrıca Büyük Sivas Medya Grubu olarak Bölge Müdürü Atanur Karadağ, Bölge Müdür Yardımcıları Yusuf Tecer ve Cihan Polat‘tan beklentimizin de Sivas adına yüksek olduğunu hatırlamak istiyoruz.

Büyük Sivas Haber


buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]