Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Ulaş, Kaymakam Altun’la Yeniden Hayat Buldu

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Ulaş, Kaymakam Altun’la Yeniden Hayat Buldu
877
10 Kasım 2016 - 13:18

Sivas’a bağlı Ulaş ilçesi, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Sivas Malatya karayolu üzerinde bulunan ve 37 kilometre uzaklıktaki Ulaş ilçesi, Sivas’ın en yakın ilçeleri arasında olup önemli bir yerleşim konumuna sahip.

Bugüne kadar Sivas’a bağlı 16 ilçe arasında en geri kalmış ilçeleri arasında gösterilen Ulaş, son birkaç yıldır yeni atanmış ve seçilmişleriyle adeta yeniden doğuyor.

Özellikle 2015 yılı Haziran ayında Kaymakamlık görevine Orhan Altun’un atamasıyla farklı bir görüntü çizen Ulaş, eski yapısından bir hayli uzak görünüyor.

Altun’un Kaymakamlığı sürecinde hayvancılık, tarım, maden ve el sanatı alanlarında yenilikler kazanan Ulaş, göç veren bir ilçe olmaktan kurtuldu. İlçeye özgü değerlere verdiği önem ve projelerle Ulaş ilçesini yeniden harekete geçiren Kaymakam Altun, ilçe içerisinde halkın daha konforlu bir hayat sürmesi için her zaman taşın altına elini koyuyor.

İl Özel İdaresi, KÖYDES, ve Belediye ile müşterek bir çalışma sergileyen Kaymakam Altun’a, Büyük Sivas ailesi olarak görevinde başarılarının devamını dileriz.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
[anket id=70133]

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 05558981558