DOLAR 32,1905 % 0.09
EURO 34,9902 % 0
STERLIN 40,9728 % 0.05
FRANG 35,3424 % 0.1
ALTIN 2.499,22 % -0,16
BITCOIN 69.864,59 -1.705

İl Kongresi Öncesinde Turan Topgül Sahaya Tekrar İndi

Yayınlanma Tarihi : Google News
İl Kongresi Öncesinde Turan Topgül Sahaya Tekrar İndi

AK Parti’nin kurucuları arasında yer alan, Merkez İlçe Başkanlığı, İl Genel Meclis Üyeliği, Belediye Meclis Üyeliği görevlerinde bulunan ve geçtiğimiz seçimlerde milletvekili aday adayı ve belediye başkan aday adayı olan Turan Topgül 18 Mart’tan itibaren kullanmadığı sosyal medya hesaplarını, gerçekleştirdiği son ziyaretleri yayınlayarak tekrar kullanmaya başladı.

İl Kongresi Öncesinde Turan Topgül Sahaya Tekrar İndi

AK Parti’nin kongre süreci öncesinde yapılan bu ziyaretler “Başkan Topgül İl Başkanı mı olacak?” dedirtirken, Topgül’ün ziyaretlerini ilçelerde de sürdüreceği biliniyor…

Önümüzdeki bir kaç ay içerisinde yapılacak olan ilçe kongrelerinin ardından Sivas İl Başkanlığı kongresi yapılacak.

Belediye meclis üyesi olmak için görevinden yerel seçimler öncesinde istifa eden M. Burak Kuruçay‘ın yerine Merkez İlçe Başkan vekili olarak atanan şuan görev yapan Yavuz Selim Çongar’ın görevine devam edip etmeyeceği ise şuan bilinmiyor.

AK Parti’de 30 yaşını dolduran Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sakarya‘nın ve Kadın Kolları Başkanı Arzu Polat‘ın da yerine yeni isimlerin atanacağı daha sonraki süreçte ise atanan isimlerin kongresini yapacağı öğrenildi.

MUHTEMEL İL BAŞKAN ADAYLARI

Yaklaşan İl Kongresi öncesinde İl Başkanlığı için ismi konuşulan Turan Topgül’ün yanı sıra görevine tekrar devam etmek isteyen Yusuf Tanrıverdi, Sami Aydın, Hilmi Bilgin, Burhanettin Kuru, Semiha Ekinci, Ziya Şahin ve Hakan Akkaş gibi isimlerinde bir takım görüşmeler gerçekleştirdiği edinilen bilgiler arasında…

ŞG Büyük Sivas Haber


YORUM YAP