Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

“Tüdemsaş ve Demir-Çelik fabrikasını canlandırıp 17 bin istihdam sağlayacağız”

“Tüdemsaş ve Demir-Çelik fabrikasını canlandırıp 17 bin istihdam sağlayacağız”
büyük sivas haber
büyük sivas haber( [email protected] )
13 Ocak 2020 - 10:41

Yeniden Refah Partisi Sivas İl Başkanlığı,  aylık divan toplantısını Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi.

YRP Sivas İl Başkanlığı Aylık Divan Toplantısını Gerçekleştirdi

Divan toplantısına teşkilat mensuplarının yanı sıra yeni görevlendirilen Bölge Koordinatörü “Mehmet Altınöz” de katıldı. Divanın basına açık bölümünde konuşma yapan Bölge Koordinatörü Mehmet Altınöz:”Çok kıymetli Genel Başkanımız,  nezaket ve zarafet sahibi, Erbakan Hocamızın kıymetli evladı Dr. Fatih Erbakan ile yol yürüme imkanı veren Cenab-ı Allah’a sonsuz şükürler olsun. Bizler buradan, Sivas’tan-Anadolu’nun Bağrından- sadece Türkiye’nin başkenti Ankara’ya değil israil’in başkenti tel aviv’e, Fransa’nın başkenti Paris’e, İngiltere’nin başkenti Londra’ya, Amerika’nın başkenti Washington’a sesleniyoruz:”Bu heyecanla Allah’ın izniyle ilk seçimlerde tek başına iktidar olacağız.” dedi. Cümleleri sürekli gençlik kollarının attığı heyecanlı sloganlarla kesilen Altınöz, gençliğin önemine de değindi: “Bugün burada bizi misafir eden başta İl Başkanımız Fatih Kalkan’a ve özellikle gençlik kollarına teşekkür ediyorum. Uçağımızın ana gövdesi, teşkilatımızın ana kademeleridir. Sağ kanadı gençlik kolları, sol kanadı ise hanım kollarıdır. Siz gençler, uçağın uçmasını sağlayan yegâne unsursunuz.” dedi. 29 Şubat’ta Fatih Erbakan’ın Sivas’a geleceğini söyleyen Altınöz:” Genel Başkanımızın katılımıyla Sivas’ta muazzam bir organizasyon düzenleyerek dosta güven, düşmana korku salacağız. İnşallah tek başına iktidar olmanın işaret fişeğini ilk olarak Sivas’tan atacağız.” dedi.

Sivas’ın ekonomik sorunlarına da değinen Altınöz: “Tüdemsaş ve Demir-Çelik fabrikasını canlandırıp 17 bin yeni istihdam sağlayacağız.” dedi.

“Rahmetli Erbakan Hocama bizlere göstermiş olduğu davayı ve hayatın asıl gayesini anlatmış olduğundan dolayı müteşekkiriz. Erbakan Hocam vefat ettikten sonra hepimiz öksüz ve yetim kalmıştık. Bizim başımızda bu işi kim yürütecekti? Hepimiz çok üzgündük fakat Erbakan Hocamızın vefatında, Fatih Camiinde bir buçuk dakika süren o muazzam konuşmasıyla bizlerin gönlüne su serpti ve Genel Başkanımız bu davanın başına geçmiştir. Bugüne kadar hiçbir sorumluluktan geri durmayan Fatih Erbakan’a da sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.” diyerek sözlerini noktaladı.

Büyük Sivas Haber


buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]