DOLAR 28,9919 % 0.23
EURO 31,2252 % -0.16
STERLIN 36,3918 % -0.22
FRANG 32,9603 % -0.25
ALTIN 1.866,62 % -1,07
BITCOIN 1.284.335 -0.937

Sivasspor’a Otobüs Kampanyası’nda TSO Yalnız Kalsa da Başardı!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Sivasspor’a Otobüs Kampanyası’nda TSO Yalnız Kalsa da Başardı!

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde başlatılan Sivasspor’a Yeni Otobüs Alımı Kampanyası yayınında geçtiğimiz gün 3 saat içerisinde 2 Milyon 500 Bin TL destek toplandı.

Sivasspor’a Otobüs Kampanyası’nda TSO Yalnız Kalsa da Başardı!

Sivasspor’a yeni bir otobüs almak için Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eken tarafından 11 Şubat’ta başlatılan kampanya çerçevesinde Sivas’ta yayın yapıldı.

Programın açılışında Sivas Valisi Salih Ayhan ve Belediye Başkanı Hilmi Bilgin telefonla bağlanarak 50 bin lira kurumları 5’er bin lirada şahısları adına bağış yaptı. Sivasspor kulüp başkanı Mecnun Otyakmaz’da yayına bağlanarak, “Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Eken’in gayretini görüyorum. Bu nedenle teşekkür ediyorum. Hep birlikte bu sezonu en iyi şekilde en iyi yerde tamamlayacağız. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun” diyerek kampanyaya 50 Bin liralık destek verdiğini açıkladı. Bir çok kişi ve kurum kampanyanın yanında oldu.

Eken kampanya sonrası yaptığı açıklamada ise “Bu kampanyamız bazı kesimlere mesaj olacaktır. Sivaslı esnafımız, tüccarımız, hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Bugün kampanyamıza duyarsız kalanlara da sitemlerimi iletiyorum” şeklinde konuştu.

EKEN KİMLERE SİTEM ETTİ?

Sivas’ın en önemli Sivil toplum Kuruluşlarından bir tanesi olan Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Eken, şehrin markası olan Sivasspor’a otobüs alınması için elini değil tüm vücudunu ortaya koymuşken, şehrin diğer önemli STK’ları arasında yer alan Ticaret Borsası, Ziraat Odası, Esnaf Odaları gibi odalar ise kampanyada yer almadı.

Ayrıca eski Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Yıldırım’ın da kampanyaya destek olması umulurken, geçtiğimiz dönemde otobüs alınması öncülük etmiş olan bu ismin Eken tarafından düzenlenen bu kampanyada yer almaması ise şaşkınlık yarattı.

Kamuoyu Sivasspor için ortaya konulan bu mücadelede destek olmayan kurumların neden yer almadığı hususunda kendilerinden açıklama bekliyor…

Büyük Sivas Haber


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.