DOLAR 28,9117 % -0.01
EURO 31,1559 % 0.02
STERLIN 36,3375 % 0.01
FRANG 33,0571 % 0.04
ALTIN 1.882,96 % -0,05
BITCOIN 1.272.823 -0.136

Toraman: “Bahçelinin Koyduğu Tavrı Koymanızı Beklerim”

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Toraman: “Bahçelinin Koyduğu Tavrı Koymanızı Beklerim”

Her hafta Salı günleri saat 21:00’de canlı olarak Srt’de Adem Akgül’ün hazırlayıp sunduğu “BAKIŞ AÇISI” programıyla gündemdeki en önemli gelişmeleri, tüm yönleriyle masaya yatırmaya devam ediyor.

Bu kapsamda programının bu haftaki konukları AK Parti Gençlik Kolları eski Başkanı ve aynı zamanda AK Parti il Genel Meclis Üyesi Murat Toraman, MHP Sivas 2.Sıra Milletvekili eski adayı Oğuz Özdemir, CHP İl Başkan Adayı Kemal Işın ve AK Parti Sivas Milletvekili eski Aday Adayı Avukat Mehmet Sevim oldu.

Yeni anayasa, Başkanlık sistemi, referandum, dövizin yükselişi ve Fetö gibi önemli konuların tartışıldığı program bir hayli konuşulacak cinsten. Özellikle Murat Toraman ile Oğuz Özdemir arasında geçen tartışma ise adeta programa damga vurdu.

Programda katılımcılar arasında geçen ve güne damga vuran bazı konuşmalar şu şekilde:

“MHP’NİN ADAYI OLARAK BÖYLE DÜŞÜNMENİZ GEREKMEZMİ?”

O Özdemir : Şimdi AK Partinin MHP’nin desteğine ihtiyacı var. MHP’de gördüğü durumdan, Vatandaşların hezeyanından, Darbeci alçakların tutumudan…

M.Toraman : Siz niye öyle düşünmüyorsunuz?

O.Özdemir : Ya Düşünmek zorunda mıyım kardeşim!

Toraman: MHP’nin adayı olarak böyle düşünmeniz gerekmezmi?

Özdemir : Ben MHP adına konuşmuyorum şahsım adına konuşuyorum.

Toraman : Ya hayır, o misyondan gelen bu düşünceleri taşıyan ve oradan aday olan biri olarak, Devlet Bahçelinin bugünkü koyduğu tavrı ben sizinde koymanızı beklerim. Yani Oğuz abinin Devlet Bahçeli olduğu dönemde MHP ile bağı kopmuştur o zaman.

Kemal Işın : Hayır.

Özdemir : Benim adıma konuşma.

Kemal Işın : Onun adına konuşmak istemiyorum ama.

Toraman : Hayır bu mantık çıkar yani.

Özdemir : Benim bağım niye kopsun. Ben Devlet Bahçelinin izlediği politikalarda…

Toraman : Uymak zorunda değilim diyorsunuz

Özdemir : YAV NİYE UYMAK ZORUNDA DEĞİLİM! … UYMAK ZORUNDA DEĞİLİM DOĞRU SÖYLÜYORSUNUZ. MHP’nin Genel Başkanının tutum ve davranışlarına saygı duyuyorum. Ama ben Oğuz Özdemir kendi görüşlerimi açıklıyorum. Ha MHP benim bu konuşmalarımdan rahatsız olmaz, bizim partimizde demokrasi hakimdir, her ne kadar da bazı ihraçlar olsa bile yine demikrasi AK PARTi den çok çok üstündür.

Toraman : TARTIŞILIR!

“KOALİSYON MU İSTİYORSUNUZ?”

Özdemir : …Koalisyona varız deseydik.

Toraman : Koalisyon tek başına iktidardan daha mı iyi?

Özdemir : AK Parti gibi iktidarlardan daha iyi…

 

SRT "BAKIŞ AÇISI" Programından kısa bir kesit daha… Takdir Sizlerin…O Özdemir : Şimdi AK Partinin MHP'nin desteğine ihtiyacı var. MHP'de gördüğü durumdan, Vatandaşların hezeyanından, Darbeci alçakların tutumudan…M.Toraman : Siz niye öyle düşünmüyorsunuz?O.Özdemir : Ya Düşünmek zorunda mıyım kardeşim!M. Toraman: MHP'nin adayı olarak böyle düşünmeniz gerekmezmi?O. Özdemir : Ben MHP adına konuşmuyorum şahsım adına konuşuyorum.M. Toraman : Ya hayır, o misyondan gelen bu düşünceleri taşıyan ve oradan aday olan biri olarak, Devlet Bahçelinin bugünkü koyduğu tavrı ben sizinde koymanızı beklerim. Yani Oğuz abinin Devlet Bahçeli olduğu dönemde MHP ile bağı kopmuştur o zaman.Kemal Işın : Hayır. O. Özdemir : Benim adıma konuşma.Kemal Işın : Onun adına konuşmak istemiyorum ama. M. Toraman : Hayır bu mantık çıkar yani.O. Özdemir : Benim bağım niye kopsun. Ben Devlet Bahçelinin izlediği politikalarda…M. Toraman : Uymak zorunda değilim diyorsunuzO. Özdemir : YAV NİYE UYMAK ZORUNDA DEĞİLİM! … UYMAK ZORUNDA DEĞİLİM DOĞRU SÖYLÜYORSUNUZ. MHP'nin Genel Başkanının tutum ve davranışlarına saygı duyuyorum. Ama ben Oğuz Özdemir kendi görüşlerimi açıklıyorum. Ha MHP benim bu konuşmalarımdan rahatsız olmaz, bizim partimizde demokrasi hakimdir, her ne kadar da bazı ihraçlar olsa bile yine demikrasi AK PARTi den çok çok üstündür.M. Toraman : TARTIŞILIR!O. Özdemir : …Koalisyona varız deseydik.M. Toraman : Koalisyon tek başına iktidardan daha mı iyi?O. Özdemir : AK Parti gibi iktidarlardan daha iyi…

Murat Toraman paylaştı: 9 Aralık 2016 Cuma


YORUM YAP