Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Mustafa Eken: “Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Taraf Değil”

Mustafa Eken: “Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Taraf Değil”
956
13 Kasım 2018 - 15:23

Geçtiğimiz günlerde Sivas Ticaret ve Sanayi Odası’nda konuk olarak katılan Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın yaptığı çalışmalar hakkında üyelere bilgi vermiş ve göreve devam etmesi halinde yapacağı projeler hakkında bilgiler vermişti.

Mustafa Eken: “Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Taraf Değil”

Aydın’ın sunumu sonrası Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Eken bir konuşma yapmış ve “Bu kadar yapılan işlere bakılırsa siz göreve devam edeceksiniz gibi görünüyor” diyerek, Sami Aydın’a destek vermişti. Medyada yer alan haberler sonrası yoğun tepki ve eleştirilere maruz kalan Mustafa Eken yazılı bir açıklama yaparak konunun yanlış anlaşıldığını söyledi.

TSO’dan yapılan açıklamada “9 Kasım Cuma günü Odamızın Kasım ayı olağan meclis toplantısı gerçekleştirilmiş, Belediye Başkanı Sami Aydın da toplantımıza konuk olarak katılmıştır. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eken de Sivas’a yapılan hizmetlerden dolayı Belediye Başkanına teşekkür ederek, siyasi hayatında başarılar dilemişti. Ancak, bazı basın yayın organlarınca “TSO, Belediye seçimlerinde taraf” olduğu şeklinde yorumlanmıştı.

Şahıslar üzerinde durmaksızın Sivas’a kim hizmet ediyorsa onu takdir edeceğimizi, kimin de yanlışı varsa, çalışmıyorsa eleştireceğimizi kamuoyunun bilmesini isteriz. “ dedi.

Büyük Sivas Haber

23 Haziran 2019 Yerel Seçim Anketi – İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı

23 Haziran 2019 Yerel Seçim Anketi - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı

  • Millet İttifakı - Ekrem İmamoğlu --> 248
  • Cumhur İttifakı - Binali Yıldırım --> 181
  • Diğer --> 3
  • Hiçbiri --> 3
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58