Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler


BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Hastanede Çalışmalar Başladı! İdareciler Artık Çayı Bu Terasta İçeçek

Hastanede Çalışmalar Başladı! İdareciler Artık Çayı Bu Terasta İçeçek
3528
26 Ağustos 2020 - 16:57

Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne vekaleten Rektör Alim Yıldız‘ın baktığı şu günlerde Üniversite Hastanesi’nde çalışmalar hızlı başladı.

Hastanede Çalışmalar Başladı! İdareciler Artık Çayı Bu Terasta İçeçek

Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlhan Çetin‘in 1,5 senedir yapamadığını Rektör Alim Yıldız 3 günde yaptı.

Hastane idari bina girişinin hemen üstünde bulunan ve atıl durumda olan çatı, terasa çevrilerek idarecilerin rahatça vakit geçirebilmeleri için hazırlanıyor.

Çalışmaların şu saatlerde bile devam ettiği bilinirken terasın, etrafı cam balkondan oluşan zeminin ise soğuk çekmeyecek şekilde laminantlarla kaplanması bekleniyor.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde yayınladığımız Üniversite Hastanesi’nin de pandemi hastalarına bakması gerektiği çağrımızda karşılık bulmuş olacak ki, hastanenin 11 ve 12. katlarının pandemi servisi olarak hazırlandığı da öğrenildi.

Hastane de tedavi altında olan bazı hastalarda covid çıkması sonrasında ise kırmızı alarm verildiği ve idare tarafından tüm personelin siperlik takmasının zorunlu hale getirildiği bilgisi de haber merkezimize ulaşan diğer konulardan.

Büyük Sivas Haber


buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]