REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555

TEDAŞ Genel Müdürü Leventoğlu'nun ZiyaretleriBüyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

21 Ocak 2022 - 08:47

TEDAŞ Genel Müdürü Leventoğlu’nun Ziyaretleri

TEDAŞ Genel Müdürü Leventoğlu’nun Ziyaretleri
Son Güncelleme :

17 Ekim 2017 - 14:59

Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. (TEDAŞ) Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Halil İbrahim Leventoğlu’nun Sivas’ta bazı ziyaretlerde bulunduğu bildirildi.

TEDAŞ

Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş.’den (ÇEDAŞ) yapılan yazılı açıklamaya göre, Leventoğlu ve beraberindeki yetkililer Sivas temasları kapsamında ilk olarak Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın’ı ziyaret etti.

ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa’nın da eşlik ettiği ziyarette planlanan yatırımlar ve çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Belediye ziyaretinde konuşan Leventoğlu, ÇEDAŞ’ın müşteri memnuniyeti en yüksek dağıtım şirketleri arasında ilk sıralarda yer aldığını belirtti.

Aydın ise kentte yapılan yatırımlarla ilgili ÇEDAŞ ile koordineli çalışma yürüttüklerini ifade ederek, kente hizmetlerinden dolayı ÇEDAŞ yönetimine teşekkür etti.

Ziyarette Aydın tarafından Leventoğlu’na UNESCO dünya mirası listesinde yer alan Divriği Ulu Cami ve Darüşşifası’nın fotoğrafı hediye edildi.

Leventoğlu ve beraberindeki yetkililer daha sonra ÇEDAŞ Genel Müdürlüğünü ziyaret ederek, ÇEDAŞ SCADA (Uzaktan Kontrol ve Kumanda) Merkezi, Alo 186 Çağrı Merkezi ve elektrik tüketicilerinin istek, şikayet ve önerilerinin tek bir noktadan değerlendirilerek çözülmesi ve şirketteki birimler arası iş akışının koordinasyonun sağlanması amacıyla yeni oluşturulan Enerji Masası birimini yerinde inceledi.

Ziyarette TEDAŞ heyetine ÇEDAŞ’ın özelleştirme süreci sonrası yaptığı hizmetlerle ilgili ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa tarafından sunum yapıldı. Toplantıda şirketin alt yapı, tesis ve şebeke kurulum çalışmaları, yatırım hizmetleri ve Ar-Ge faaliyetleri hakkında bilgiler verildi.

Özelleştirme sürecinden sonra ÇEDAŞ’ın ikinci uygulama dönemi içerisinde sorumluluk bölgesine 400 milyon liranın üzerinde yatırım yaptığını aktaran Akboğa, 2016-2020 üçüncü uygulama döneminde ise hizmet bölgelerine 500 milyon liranın üzerinde yatırım yapacaklarını ifade etti.

Müşteri odaklı yatırım ve çalışmalarla müşteri memnuniyetini öncelikli amaç edindiklerini vurgulayan Akboğa, şehir ve ilçe merkezlerindeki yatırımları büyük oranda tamamlayarak kırsal bölgelerdeki yatırımlara ağırlık verdiklerine dikkati çekti. (AA)


REKLAM ALANI - ARAYIN 05444331555

(800x180px)

Sivas ve İn Anadolu'nun En Çok Takip Edilen Portalına Uygun Maliyetlerle Reklam Verin! Hergün Sizi 100 Bin Kişi Görsün

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.