Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler
BU ALANA GÜNLÜK 30 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

AK Parti Sivas Merkez İlçe Başkanı Tarık Eminoğlu istifa Etti


AK Parti Sivas Merkez İlçe Başkanı Tarık Eminoğlu istifa Etti
1250
08 Kasım 2019 - 21:38

Uzun süredir devam eden ve neticesinin ne olacağı merakla beklenen AK Parti Sivas Merkez İlçe Başkanı Tarık Eminoğlu‘nun istifasını verip vermeyeceği merak ediliyordu.

AK Parti Sivas Merkez İlçe Başkanı Tarık Eminoğlu istifa Etti

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Eminoğlu’nun istifası şu dakikalarda AK Parti Genel Merkez bilişim sistemi olan AKBİS’e işlendi…

Hafta başında Pazartesi günü Sivas’a gelen fakat herhangi bir girişimde bulunmayan Koordinatör Oğuzhan Kaya bugün tekrar ilimiz Sivas’a gelerek Merkez İlçe Başkanlığı yöneticilerini topladı ve istifa etmelerini istedi.

Merkez ilçe yöneticileri istifa vermeyeceklerini belirtince Koordinatör Vekil, İl Başkanı Hakan Aksu, İl Genel Meclisi Başkanı Hakan Akkaş ve bazı yöneticiler İl Başkanlığı katına çıkarak, İlçe Başkanı Eminoğlu’nun istifa dilekçesini işleme koydu.

Eminoğlu dışında istifalarını vermeyen İlçe Yöneticilerinin akıbetinin ise ne olacağı şuan bilinmiyor.

Genel Merkez’in kongre öncesi bir atama yaparak istifa vermeyen yönetim kurulu üyeliklerini de bu yolla düşüreceği belirtiliyor.

Kongreye çok kısa bir süre kalmasına rağmen bu şekilde istifası alınan İlçe Başkanı Tarık Eminoğlu’nun ve istifaları istenen ilçe yöneticilerinin gerekçesi ise şuan bilinmiyor.

Somut gerekçelere dayandırılmadığı taktirde ise kapı kapı gezilerek gönlü alınmaya çalışılan küskünler grubuna yüzlerce yeni ismin eklenmesi ise kaçınılmaz görülüyor.

Büyük Sivas Haber

Sivas Belediyesi Çalışmalarından Memnun musunuz?

Sivas Belediyesi Çalışmalarından Memnun musunuz?

  • Evet --> 143
  • Hayır --> 465
  • Karasızım --> 39
  • Fikrim Yok --> 27
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]