DOLAR 20,4041 % 1.53
EURO 22,0516 % 2.07
STERLIN 25,5282 % 2.25
FRANG 22,6200 % 1.77
ALTIN 1.282,26 % 2,03
BITCOIN 27.927,79 0.296

Talebimiz olmadı!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Talebimiz olmadı!
blank
blank

Yeniden Refah Partisi Lideri Fatih Erbakan, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Beştepe’de görüştükten sonra Cumhur İttifakı’nın davetine ‘evet’ demişti. Erdoğan, ittifaka katılan Yeniden Refah Partisi’ne bugün ziyarette bulunarak Fatih Erbakan ile görüştü. Görüşme yaklaşık 50 dakika sürdü. Görüşme açıklamalarda bulunan Fatih Erbakan, “6’lı bir kaosa ülkemizi milletimizi teslim etmemek adına milli ve kararlı bir adımı attık” dedi.

Talebimiz olmadı!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan ile bir araya geldi.

Yeniden Refah Partisi Genel Merkezi’ndeki görüşme saat 16.10 sıralarında başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, genel merkezde parti kurmayları ve Genel Başkan Fatih Erbakan tarafından karşılandı.

Ziyarette, 14 Mayıs Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimlerine ilişkin hazırlıklar değerlendirildi. Erdoğan’ın Erbakan ile görüşmesi yaklaşık 50 dakika sürdü.

Fatih Erbakan’dan görüşme sonrası açıklamalar…

Cumhur İttifakı’na katılarak milli bir adım attık. İttifak kararımızın hayırlı olmasını ülkemize milletimize hayırlı olmasını niyaz ediyorum.

AK Parti listelerinden milletvekili olması düşüncemiz yoktu. Şuan için belirlediğimiz kadarı ile kendi logomuz ile seçimlere gireceğiz.

Şuan için talepte bulunmadık şuan için kendi adaylarımız ve listelerimiz ile seçime gireceğiz.

Her gelen misafirimizin duygulanması ve anılarının canlanması doğal. Sayın Cumhurbaşkanımızla da sohbetimiz oldu. Bina da milli görüşün kalesi diyeceğimiz bina. Tüm misafirlerimiz aynı nostaljiyi yaşıyorlar.

“Talebimiz olmadı”
Bakanlık, cumhurbaşkanlığı yardımcılığı gibi talebimiz olmadı.

Hayra vesile olan şerre engel olan siyasi oluşumu ortaya koymuş bir hareketiz. 6’lı bir kaosa ülkemizi milletimizi teslim etmemek adına milli ve kararlı bir adımı attık.”

Yeniden Refah Partisi geçtiğimiz Cuma günü, Cumhur İttifakı’na katılma kararını açıklamıştı.

İlk tur görüşmelerden sonuç çıkmamasının ardından Erbakan, Beştepe’de Cumhurbaşkanı Erdoğan’la bir araya gelmiş, ardından partisi ittifaka dahil olmuştu.

Fatih Erbakan, Cumhur İttifakı çatısı altında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın adaylığını destekleyeceklerini açıklamış ancak seçime kendi parti logolarıyla gireceklerini söylemişti. -internethaber

Büyük Sivas Haber– Sivas Haberler – Sivas Gazeteleri

blank

YORUM YAP