Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Suşehri’nde Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor!

Suşehri’nde Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor!
721
09 Ağustos 2018 - 14:33

Suşehri Belediye Başkanı Fazlı Yüksel, ilçede asfalt çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

Suşehri’nde Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor!

Yüksel, Yalnızbağlar Mahallesi Anadolu İmam Hatip Lisesi arkasında bulunan sokaklarda başlatılan çalışmaları yerinde inceledi. İlçede altyapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda asfaltlama yapıldığını belirten Yüksel, “Göreve geldiğimiz günden bugüne ilçemizde çalışmalarımızı aralıksız devam ettiriyoruz. Bu zamana kadar birçok mahallemizin çalışmalarını tamamladık.” dedi.

Yalnızbağlar ve Taşköprü mahallelerinde asfalt çalışmalarına başlayacaklarını ifade eden Yüksel, şunları kaydetti:

“Bu iki mahallemizde ilçemizin en büyük ve en geniş alanlı mahalleleri. Sokaklarımız daha sağlıklı, daha kullanışlı ve daha güzel bir hale geliyor. Bu zamana kadar elimize geçen her fırsatı ilçemizin menfaatine kullandık. Alt yapısını bitirdiğimiz yollarımızı asfalt yada parke ile kaplayarak sokaklarımızı tozdan çamurdan kurtardık. Jandarma Kavşağı, Karayolları Kavşağı, Sivas-Erzincan Caddeleri, Köse Süleyman Cami önü, Ordu Caddesi, Adnan Menderes Caddesi ile yeni Hükümet Konağı önünden başlayıp TOKİ üst girişinde son bulacak cadde ve sokaklarda asfalt çalışması yapacağız. Günden güne gelişen ve büyüyen bir ilçemiz var. Bizlere gelişimde ve değişimde destek olan tüm siyasilerimize ve değerli büyüklerimize ilçemiz adına teşekkür ederim.”

İlçede yeni park yapılması için de girişimlerde bulunduklarını dile getiren Yüksel, “Önümüzdeki günlerde Ekrem Erdem Bulvarı üzerinde 2 bin metrekare üzerine yapılacak olan çocuk ve spor parkının yapımına başlayacağız. Bu parkımızın malzemesin teminini hibe yolu ile sağladık. Çok kıymetli büyüklerimize desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.” diye konuştu.  (AA)

Büyük Sivas Haber

23 Haziran 2019 Yerel Seçim Anketi – İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı

23 Haziran 2019 Yerel Seçim Anketi - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı

  • Millet İttifakı - Ekrem İmamoğlu --> 237
  • Cumhur İttifakı - Binali Yıldırım --> 167
  • Diğer --> 2
  • Hiçbiri --> 3
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58