DOLAR 32,2495 % 0.15
EURO 34,9796 % 0.32
STERLIN 41,1360 % 0.5
FRANG 35,2636 % 0.15
ALTIN 2.418,67 % 0,36
BITCOIN 68.908,00 2.275

Rukiye Toy “Bayrama kavuşturan Rabbimize şükürler olsun”

Yayınlanma Tarihi : Google News
Rukiye Toy “Bayrama kavuşturan Rabbimize şükürler olsun”

AK Parti Sivas Milletvekili Rukiye Toy Sivaslıların ramazan bayramını kutladı. Toy yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi; “Bizi rahmet, bereket ve yardımlaşma ayı olan Ramazan ayına, sonra Kadir Gecesine ve nihayet Bayram’a kavuşturan Rabbimize şükürler olsun.

Rukiye Toy “Bayrama kavuşturan Rabbimize şükürler olsun”

Bir yandan Ramazan’ı uğurlamış olmanın üzüntüsünü yaşarken, diğer yandan insana dair en güzel duyguları barındıran bayrama ulaşmanın sevincini yaşıyoruz.

Bayramlar, birlik ve beraberliğimizi güçlendiren, akrabalarımızla ve din kardeşlerimizle hukukumuzu gözden geçirdiğimiz ve ilişkilerimizi yenilediğimiz müstesna günlerdir.

Bu minvalde insanlığın hiçe sayıldığı, tüm ilke ve değerlerin aşağılandığı, aylardır dünyanın gözü önünde bir katliamın devam ettiği günlerde bayrama bu şartlar altında kavuşmak can yakıyor, tebessüm ve mutluluğun yerini kardeşlerimiz için hissettiğimiz ızdırap alıyor.

Mevla’dan, içinde bulunduğumuz mübarek günler hürmetine, ülkemize ve milletimize müreffeh bir gelecek nasip etmesini, tüm mazlumların felaha ermesini niyaz ediyorum.

Bu duygularla tüm hemşerilerimizin, milletimizle birlikte yurtdışında yaşayan kardeşlerimizin, soydaşlarımızın ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını kutluyorum.”

Şeref Gülmez / Büyük Sivas Haber


YORUM YAP