Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Sporculardan Vali Gül’e Ziyaret

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Sporculardan Vali Gül’e Ziyaret
1 Kişi Okuyor
05 Ocak 2017 - 9:05

Uluslararası Wushu Şampiyonası başta olmak üzere çeşitli branşlar da dereceye giren sporcular, Vali Davut Gül‘ü ziyaret etti.

Uluslararası Wushu Şampiyonası

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Şarkışla Kaymakamı Akif Pektaş, ilçede sportif alanda başarı gösteren sporcular ile Vali Gül’ü makamında ziyaret ederek, spor alanında yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Pektaş, Şarkışla ilçesinde sporda önemli mesafeler katedildiğini ifade ederek, Kayseri’de 6 ülkeden gelen sporcuların katılımıyla yapılan Wushu Şampiyonasında birincilik elde ettiklerini söyledi.

Bu sporun yanı sıra çeşitli branşlarda da birincilik elde ettiklerini aktaran Pektaş, “Öğrencilerimiz sporda olduğu gibi eğitim-öğretimde de başarılı. Hedefimiz bundan sonraki süreçte sporcularımızın daha büyük başarılar elde ederek, bayrağımızı göndere çektirmeleri ve ulusal marşımızı söyletmeleridir.” ifadelerini kullandı.

Vali Gül de Türkiye ve uluslararası alanda yapılan derecelerin önemli olduğuna vurgu yaparak, “Şarkışla ilçemizde ciddi anlamda sportif altyapı oluştu. Daha da güzeli futbolun dışında çeşitli branşlarda başarı elde edilmesi çok iyi. Bu başarıların elde edilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” açıklamasında bulundu. (AA)

WUSHU

Büyük Sivas Haber

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

  • Evet Aday Olmalı --> 65
  • Hayır Aday Olmamalı --> 234
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 05558981558