DOLAR 20,9783 % 0.73
EURO 22,5975 % -0.26
STERLIN 26,4130 % -0.37
FRANG 23,0886 % 0.38
ALTIN 1.313,16 % -0,69
BITCOIN 27.233,89 1.385

Sivas’ta İmam Hatip Ortaokulundan Büyük Başarı!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Sivas’ta İmam Hatip Ortaokulundan Büyük Başarı!
blank
blank

Kazım Karabekir Paşa İmam Hatip Ortaokulundan bir başarı daha. Sivas’ta gerçekleştirilen Okullar arası Yıldız Futbol Grup müsabakalarında gol yemeden şampiyon olan okul takımı, yarı final karşılaşmalarında da başarı göstererek Türkiye’de 8 takım arasında girdi.

Sivas’ta İmam Hatip Ortaokulundan Büyük Başarı!

Sivas’ta 21-24 Mayıs tarihleri arasında okullar arası Türkiye Yıldız Futbol yarı final müsabakalarında Sivas’ımızı temsil eden Kazım Karabekir Paşa İmam Hatip Ortaokulu 8 takımın yer aldığı grup maçlarında B grubunda Trabzon, Mardin ve Artvin takımlarını yenerek gruptan lider olarak çıktı. Final maçında ise Van temsilcisi okulunu 4-0 yenerek Haziran ayı içerisinde Kocaeli ilinde yapılacak olan Türkiye Şampiyonası Final maçlarında ilimizi temsil etmeye hak kazandı.

Türkiye de son 8 takım arasına kalan Kazım Karabekir Paşa İmam Hatip Ortaokulu futbol takımının hedefi Türkiye Şampiyonu olmak.

Okul takımının başarısıyla gurur duyduklarını ifade eden okul Müdürü Ali Yeşilkaya, 8 takım arasında yer almaktan mutlu olduklarını dile getirerek, “ Okulumuzun futbol takımı büyük bir başarı göstermiştir. Türkiye genelinde 8 takım arasına giren okul takımımız, inşallah Türkiye şampiyonasında Sivas’ı en güzel şekilde temsil edecek ve başarı gösterecektir.

Bu başarıda büyük payı olan beden eğitimi öğretmenlerimiz Burak Petik, İbrahim Başçı ve Hüseyin Kaçtan olmak üzere azimli ve kararlı bir şekilde takımda yer alan futbolcularımıza ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen velilerimize teşekkür ediyorum. İnşallah Türkiye Finalinde şampiyon olarak Sivas’ımıza dönmek istiyoruz” dedi.

(Halil Yavuz Canpolat)

Büyük Sivas Haber– Sivas Haberler – Sivas Gazeteleri

blank

YORUM YAP