DOLAR 28,9208 % 0.08
EURO 31,4850 % -0.1
STERLIN 36,7790 % 0.63
FRANG 33,2729 % 0.81
ALTIN 1.924,11 % 1,83
BITCOIN 1.121.912 3.055

Sivas’ın Çalışkan Teşkilatları Ankara’da!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Sivas’ın Çalışkan Teşkilatları Ankara’da!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ülkenin ikinci yüzyılına dair yeni program ve hedeflerin yer aldığı “Türkiye Yüzyılı” vizyonunu yarın kamuoyuyla paylaşacak.

Sivas’ın Çalışkan Teşkilatları Ankara’da!

100’üncü yaşına girmeye hazırlanan Türkiye Cumhuriyeti’ni kesintisiz 20 yıldır yöneten AK Parti, yeni yüzyılı şekillendirecek program, proje ve hedeflerle halkın karşısına çıkacak.

AK Parti kurmayları, üzerinde aylardır çalışılan ve “ülkenin gelecek tasarımı” olarak niteledikleri “Türkiye Yüzyılı” lansmanının hazırlıklarını tamamladı. Vizyon belgesi niteliği taşıyan program, 28 Ekim Cuma günü Ankara Spor Salonu’nda vatandaşlarla paylaşılacak.

Program için AK Parti Sivas teşkilatı da tam kadro Ankara’ya gitti.

2023 seçimleri öncesinde Sivas’ta hem sahada hem parti binasında çalışmalarını hızlı bir şekilde yürüten AK Parti Sivas İl teşkilatı Başkan Hakan Aksu liderliğinde tam kadro “Türkiye Yüzyılı” programına katılacak.

Program için Ankara’da bulunan partililer gün boyu bir takım ziyaretler gerçekleştirdi…

AK Parti Sivas İl Başkanı Hakan Aksu, AK Parti Sivas Kadın Kolları Başkanı ile birlikte AK Parti Sivas Milletvekili Semiha Ekinci’yi TBMM’de ziyaret etti. Başkan Aksu Sivas’ta teşkilat mensuplarının her zaman yanında olmaya çalışıyor. Teşkilat mensuplarına taziye ziyaretlerini aksatmayan Aksu, parti binasında da vatandaşların sorunlarına çözüm arıyor.

AK Parti Sivas Merkez İlçe Başkanı Burak Kuruçay ise yarınki program öncesinde Ankara’da yönetimi ile birlikte bir çok kişiyi ziyaret etti. Başkan Kuruçay Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, AK Parti Sivas Milletvekili Semiha Ekinci, AK Parti Sivas Milletvekili ve AK Parti Grup Başkanı İsmet Yılmaz’ı sırası ile ziyaret etti.

Sivas’ta son dönemlerde gerek ilçe ziyaretlerinde gerekse esnaf ziyaretlerinde halkın içinde yer alan Başkan Kuruçay ve ekibi Ankara’da da AK Parti Sivas Milletvekilleri ve teşkilatla uyum içerisindeydi.

“Türkiye Yüzyılı” programı öncesi adeta Ankara’ya çıkarma yapan AK Parti Sivas teşkilatı Sivas’taki çalışkanlığını Ankara ziyaretinde de gösterdi.

Büyük Sivas Haber


YORUM YAP