SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Sivas Yaprak Döktü

Sivas Yaprak Döktü
Bu haber 03 Kasım 2016 - 12:48 'de eklendi

Yazdan kalma havaları yaşadığımız sonbaharda, sıcak günler yerini yavaş yavaş soğuk günlere bırakıyor. Gece yaşanan ani sıcaklık düşüşüne Sivas’taki ağaçlar da dayanamadı ve yaprak dökümüyle birlikte güne uyanan vatandaşlar neye uğradıklarını şaşırdılar.

Bir gecede ağaçlar yapraklarını dökerken, tüm cadde ve sokaklar da ağaç gazelleriyle doldu, taştı. Durum böyle olunca sararıp solan gazeller, caddelerde sonbaharın son manzarasını oluşturdu.

Kartpostalları aratmayan görüntüler karşısında bazı vatandaşlar cep telefonu kameralarıyla anı ölümsüzleştirirken bazıları da araçlarının üzerini tamamen kaplayan yaprakları temizlemeye çalıştı.

Sivas Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ise yaşanan bu manzara karşısında görevini yaptı ve yolları yapraklardan temizledi. Ekipler cadde ve sokaklarda büyük ve küçük süpürge araçlarıyla temizlik yaparak, şehri gazellerden arındırdı.

FACEBOOK HESABINLA YORUM YAP! ("Facebook'ta da paylaş" ı İşaretlemeyi Unutma! Yazılan yorumlardan yazarları sorumludur!)
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER