Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

İl Milli Eğitim Müdürü Altınsoy Öğrencilerle Bir Araya Geldi

İl Milli Eğitim Müdürü Altınsoy Öğrencilerle Bir Araya Geldi
büyük sivas haber
büyük sivas haber( [email protected] )
06 Ocak 2018 - 10:19

Sivas Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy, yeni yıl dolayısıyla kendisine tebrik kartı gönderen ve mektup yazan Kazım Karabekir Paşa İlkokulu 3/A sınıfı öğrencileriyle bir araya geldi.

Sivas Milli Eğitim Müdürü Öğrencilerle Buluştu

Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, müdürlüğün toplantı salonunda bir araya gelen Altınsoy ve öğrenciler, bir süre sohbet etti.

Altınsoy, kendisine tebrik kartı gönderen ve mektup yazan öğrencilere teşekkür etti.

Öğrencilere tavsiyelerde bulunan Altınsoy, “Bol bol kitap okuyun, şiir okuyun, kendinizi geliştirin. Sizler de öğretmen olun, ülkemiz için güzel insanlar yetiştirin. 15-20 sene sonra öğretmen, doktor, savcı, polis olacaksınız. Yönetici olmaya başlayacaksınız ve ülkeyi sizler yöneteceksiniz. Onun için kendinizi iyi geliştirmeniz gerekiyor. İnşallah ileride yüksek yerlere gelince bu söylediklerim aklınıza gelir.” ifadelerini kullandı.

Okul müdürü Yusuf Yıldırım da kendilerini ağırlayan Altınsoy’a teşekkür etti.

Sınıf öğretmeni Leyla Arslan ise ders etkinlikleri kapsamında yeni yıl kartı hazırladıklarını söyledi.

Arslan, “Bu kapsamda da başta valimize, belediye başkanımıza ve size yazmayı tercih ettik. Öğrencilerimizin hayal gücünü geliştirmek ve ufuklarını açmak için böyle bir etkinlik düzenledik. Mektup, tebrik kartı gibi eskiden yaptığımız güzel şeylerin günümüzde de unutulmaması ve mektup yazmanın güzel bir şey olduğunu göstermek adına öğrencilerimiz sizlere mektup yazdı.” ifadelerini kullandı.

Altınsoy, daha sonra öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.(AA)

Sivas Haberleri

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]