DOLAR 32,1922 % 0.09
EURO 35,0015 % -0.03
STERLIN 40,9634 % 0.01
FRANG 35,3140 % 0.05
ALTIN 2.498,38 % -0,19
BITCOIN 69.725,25 -1.685

Sivas MBA’da “Mutlu ve başarılı çocuk nasıl yetiştirilir?” Semineri

Yayınlanma Tarihi : Google News
Sivas MBA’da “Mutlu ve başarılı çocuk nasıl yetiştirilir?” Semineri

Doç. Dr. Özgür Bolat Sivas’ta “Mutlu ve başarılı çocuk nasıl yetiştirilir?” semineri ile ailelerle buluştu…

Sivas MBA’da “Mutlu ve başarılı çocuk nasıl yetiştirilir?” Semineri

Parentwiser kurucusu-eğitim bilimci Doç. Dr. Özgür Bolat, Medicana Eğitim Grubu MBA Okulları Sivas Kampüsü‘nde düzenlenen ebeveyn okulu kapsamında Sivas’taki ailelerle ve eğitimcilerle bir araya geldi.

Sivas Valisi Dr. Yılmaz Şimşek’in, Sivas Medicana Hastanesi ve MBA Okulları yöneticilerinin de katılım gösterdiği “Mutlu ve Başarılı Çocuk Nasıl Yetiştirilir?” konusunda seminerde ebeveynlerin bilinçli ve etkili ebeveynlik becerilerine vurgu yapıldı.

Türkiye’nin önde gelen akademisyenlerinden biri olan ve aynı zamanda Parentwiser Kurucusu olan Doç. Dr. Özgür Bolat MBA Okulları Sivas Kampüsünde öğrenmenin bilimsel temellerine, başarılı ve mutlu çocukların kendine özgün gelişimsel süreçlerinin önemine değinerek, ebeveynler hem kendilerini hem de çocuklarını çok daha iyi tanıması ve onlarla sağlıklı ilişkiler geliştirmelerini sağlayan ip uçlarını paylaştı.

Sivas ilinde böylesine değerli bir ebeveyn okullarına ev sahipliği yapmış olmaktan duyduğu heyecanı anlatan MBA Okulları Sivas Kampüsü kampüs müdürü Suat Demirer: “MBA Okulları okulu değil, eğitimi konuşan liderliğiyle eğitimde yeniliğin ve niteliğin öncüsü olmaya devam edecek. Eğitim bizim için büyük bir tutku ve eğitim ekosistemimizdeki her paydaşımızın bilimsel kanıtlarla öğrenme yolculuğumuza dahil olabilmesi için Türkiye’nin lider isimleriyle birlikte Sivas ilinde eğitimi dönüştüreceğiz.” dedi.

ŞG Büyük Sivas Haber


YORUM YAP