DOLAR 31,4224 % 0.4
EURO 33,9626 % 0.1
STERLIN 39,7866 % 0.25
FRANG 35,5623 % 0.44
ALTIN 2.063,49 % 0,52
BITCOIN 1.917.359 0.423

Sivas Marka Gıda Alış Veriş Merkezi

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Sivas Marka Gıda Alış Veriş Merkezi

Sivas, Tokat, Kayseri Yozgat ve Amasya il ve ilçelerinde 55 mağazaya sahip olan Marka Gıda Alış Veriş Merkezleri, Anadolunun yükselen değeri olmaya devam ediyor.

Farklı alanlarda yaptığı güçlü yatırımlarla, kurulduğu günden bu yana istikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden Sivas Marka Gıda Alış Veriş Merkezi, 40 bin farklı ürün çeşidi ile tüketicileri buluşturuyor.

Halis Kaplan liderliğinde, kaliteli, güvenli ve ucuz hizmet anlayışı ile hareket eden Marka Gıda, gıda sertifikası olmayan hiçbir ürünü ise raflarına koymuyor. Sürekli kalite ve kontrol ilkesini benimseyen Marka, yerel ve ulusal firmalara öncelik vererek ülke ekonomisinin gelişmesine de büyük katkıda bulunuyor.

ET VE ET ÜRÜNLERİ İŞLEME TESİSİ

Tarım ve Köy İşleri Bakanlığından onaylı, bölgenin en modern kırmızı ve beyaz et ve et ürünleri işleme tesislerine sahip olan Marka Gıda, reyonlarında satışa sunduğu ürünler, her aşamada gıda mühendisleri tarafından sıkı bir şekilde denetleniyor.

MARKA GIDA SOSYAL VE KÜLTÜREL ETKİNLİKLER

Bölgemizin sosyal ve kültürel gelişimine önemli katkılar sunan MARKA, pek çok etkinliğe gönüllü sponsor olduğu herkes tarafından bilinmekte. Kent kültürünün gelişmesi ve sosyal dayanışma adına pek çok kampanya düzenleyen Marka Gıda, ülkemiz için sorumluluğunun bilincinde olduğu her daim ispatlayarak, Sosyal ve kültürel etkinliklerde her zaman yer almaya devam ediyor.

BİN 600 KİŞİYE İSTİHDAM SAĞLIYOR

Ortalama bin 600 kişiye ekmek kapısı olan Marka Gıda, sağladığı istihdamla bölgenin vazgeçilmez isimleri arasına girmeyi başardı.

GRUP ŞİRKETLERİ

Marka Grup Tarım Hayvancılık, Marka Grup Enerji, Marka Grup Tekstil, Marka Grup Sera Organik Tarım, Marka Grup Biogaz, Marka Grup Süt, Marka A.V.M., Marka Grup Yumurta gibi birçok sektör dallarında yatırımları bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Halis Kaplan önderliğindeki Marka Alış Veriş Merkezi, her geçen gün büyümeye ve Sivas’a değer katmaya devam ediyor.

SİVAS MARKA AVM’NİN

GUINNESS REKORU KIRDIĞINI BİLİYOR MUSUNUZ?

Marka Gıda, 2013 yılında 11 bin 500 ader Komili 32’li Tuvalet Kağıdı ile en büyük teşhir alanı dalında Guinness Rekoru Kırdı.

HALİS KAPLAN KİMDİR?

1973 yılında Sivas’ta dünyaya gelen Kaplan, evli ve 3 çocuk babasıdır. İşletme fakültesinde öğrenimini tamamlamış ve öğrenmekten hiç bir zaman vazgeçmemiştir. Ortaokul yıllarıyla birlikte esnaf olarak başladığı ticaret hayatına, şu an bölgedeki dev bir Grup’un Yönetim Kurulu Başkanı olarak devam etmektedir. Halis KAPLAN, 2003 yılında Marka Grup Yön. Kur. Onursal Başkanı olan Babası İsmail KAPLAN’dan devraldığı işletmeyi, Sadece Avm ‘ye bağlı kalmayıp, sektörün ve bölgenin ihtiyaçlarını araştırarak, yerinde ve isabetli adımlarla ilerlemektedir

5 bin Büyükbaşlık Tarım ve Hayvancılık işletmeleri, saatte 1140/KW enerji üreten, Enerji Üretim Tesisleri ,  Biogaz Üretim Tesisi, Otomotiv, seracılık, tekstil, süt ve 10 000 başlık gezen tavuk yumurta üretim tesisi gibi alanlarla birleştirmiştir. Bu İşletmeler Yine Marka Grup bünyesinde birer Sivas markası olarak Anadolumuza hizmet verecektir.Daima birlikte üretelim, birlikte  büyüyelim , birlikte kalkınalım anlayışla da yatırımlarını devam ettirmektedir.

Marka Grup Yönetim Kurulu başkanı Halis KAPLAN yatırımlarının yanı sırada; Diyanet Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi, Kızılay Yönetim Kurulu Üyesi Ticaret Odası Meclis Üyesi, Sivas Belediyespor As Başkanı, İlbeyliler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi gibi kuruluşlarda yer alarak sosyal sorumluluklarını yerine getirmektedir


YORUM YAP