Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler
BU ALANA GÜNLÜK 30 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Sivas Enleri Oylaması Tamamlandı! Vizyon 58 TV Anadolu’nun En Çok izlenen TV’si

Sivas Enleri Oylaması Tamamlandı! Vizyon 58 TV Anadolu’nun En Çok izlenen TV’si
1122
02 Aralık 2019 - 16:13

Sivas enleri ödülleri sahiplerini buldu. Halk oylamasıyla gerçekleştirilen ödül töreninde Vizyon 58 tv Anadolu’nun en çok izlenen kanalı ödülüne layık görüldü.

Sivas Enleri Oylaması Tamamlandı! Vizyon 58 TV Anadolu’nun En Çok izlenen TV’si

Bu yıl 30 Kasım 2019 tarihinde ilki gerçekleştirilen  Sivas Enleri Ödülleri, Sivas Bileşenlerinde 35 farklı meslek dalları arasında oluşan kendi alanlarında başarılı olanlar tespit edilerek, her birine ödül verildi.

Sivas Valiliğinin tam destek verdiği çalışmalarda, Sivas Belediyesi, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi, Sivas Ticaret ve Sanayi Odasınında onay vermesi ile internet üzerinden halk oylaması yapılarak, halkın oylarının sonucunda başarılı olan ve oylamada çıkan kişilere ödül dağıtımı yapıldı.

sivasenleri.com adlı sitede alanlarında başarılı olan kişiler oylamaya tabii tutularak çıkan sonuçlar üzerine başarılı olanları halk seçerek ödüllendirdi

İnternet üzerinden oylamada kendi alanlarında başarılı olanlara Sivas Enleri Ödülleri, ücretsiz olarak düzenlenen halka açık gala gecesinde ödül töreni düzenlenerek sahiplerine dağıtıldı.

Sivas Enleri projesi kapsamında verilen oylarla  Anadolu’nun en çok izlenen kanalı Vizyon 58 Tv olarak seçilirken yılın en genç ve girişimci iş adamı ödülünü yine Vizyon58 tv yönetim kurulu üyesi ve vizyon arsa ofisi yönetim kurulu başkanı Alperen Muhsin Kurt aldı

Kurt ödül gecesinde yaptığı konuşma da “verdiği oylarla bizleri Anadolu’nun en çok izlenen televizyon kanalı seçen tüm hemşehrilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz..Televizyonculuk tamamıyla bir ekip işi yönetiminden teknik ekibe haber merkezinden programcılarımıza kadar tüm mesai arkadaşlarımız adına aldığımı bu ödüle layık olabilmek için her zaman Sivas’ın ve Sivaslının sesi soluğu olmaya devam edeceğiz” dedi.

Sivas Bileşenleri Oluşumu Yürütme Başkanı Müslüm Türkcan, 2015 yılında patent çalışmalarından sonra günümüze kadar gelerek internet ortamında yapılan bir anket ile oylamaya sunulmuş ve halkın verdiği oylar ile ödül almaya hak kazananların bu şekilde oluştuğunu söyledi. Halkın verdiği oylar ile halk tarafından seçilen başarılı insanları daha motive etme ve onları pozitif teşvik için ödül törenleri gerçekleştirdiklerini söyledi.

Büyük Sivas Haber

 

Sivas Belediyesi Çalışmalarından Memnun musunuz?

Sivas Belediyesi Çalışmalarından Memnun musunuz?

  • Evet --> 171
  • Hayır --> 543
  • Karasızım --> 50
  • Fikrim Yok --> 31
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]