DOLAR 32,4469 % -0.01
EURO 34,6783 % -0.13
STERLIN 40,6185 % 0.21
FRANG 35,5891 % -0.12
ALTIN 2.463,40 % 0,05
BITCOIN 1.999.439 -3.264

100 Milyonluk Yatırım! Türkiye En İyilere Layıktır! Sivas Doğan Birlik

Yayınlanma Tarihi : Google News
100 Milyonluk Yatırım! Türkiye En İyilere Layıktır! Sivas Doğan Birlik

1955 yılında çıkılan yolda ticari kariyerini profesyonelliğe adayan Sivas Doğan Birlik bu güne kadar birbirinden farklı birçok sektörde faaliyet gösterdi. Doğan Birlik, öncelikle çalışanları ile dayanışma içinde ve “birlikte üretiriz, birlikte kazanırız” prensibini benimseyerek yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Ülkemizde ki istihdam seferberliğine katkı sunacak şekilde yatırımlarına bir yenisini daha ekleyen Doğan Birlik Grup Sivas’ta ki yatırımlarına da devam ediyor..

100 Milyonluk Yatırım! Türkiye En İyilere Layıktır! Sivas Doğan Birlik

Gerçekleştirdiği bu faaliyetlerin neticesinde etkin bir marka olma yolunda ilerleyip ülke ekonomisine ve şehre katkı sağlayan Doğan Birlik var gücü ile çalışmaya da devam ediyor.

Doğan Birlik Grup, tekstil, tarım, hayvancılık, otomotiv, gıda ve perakende sektöründe yürüttüğü faaliyetlerin yanı sıra son Sivas’ta kurduğu 30.000 m2’lik üretim tesisinde ev ve otel tekstili üretimi gerçekleştiriyor.

Tekstil alanında çağın gerekliliklerini yakından takip eden Doğan Birlik Grup üretim tesisinde en son teknolojiden faydalanarak oluşturduğu makina parkuru ile günde binlerce ürün üretiyor.

İnsan sağlığına duyarlı ürünler…

Çevre temizliği ve insan sağlığına önem veren firma 80 kalem ürün çeşidi ile hizmet veriyor. Antibakteriyel, antialerjik, antistress nevresim, pike, yorgan, yastık, yatak gibi ürünler üretilen fabrika bünyesindeki arge çalışmaları ile de ürün çeşitliliğini her geçen gün artıyor.

Firma elinde barındırdığı bu üretim kabiliyeti ile Sivas’a ve kendisine katma değeri yüksek ürünler üreterek entegre bir tesis olma yolunda da ilerlemeye devam ediyor.

Sivas’tan Türkiye’ye açılan kapı…

Sivas Doğan Birlik Grup Türkiye’deki şehir hastanelerinin tamamına hizmet vermekte olup, Türkiye’nin marka değeri yüksek özel hastaneleri ile doğrudan tedarik sistemi ile çalışıyor.

Yaptığı bu çalışmalar sayesinde Doğan Birlik Grup sağlık sektöründe kar payı en yüksek firmalar arasında olmayı da başarıyor.

Kamunun yanı sıra özel sektörde ki müşteri portföyü arasında 5 yıldızlı oteller, yatak kapasitesi yüksek kamu kurumları ve uluslararası anlamda kendisini ispat etmiş markalarda yer alırken bir çok yer ile de çözüm ortaklığını üstlenerek yoluna devam etmekte.

En önemlisi ise şehrimizin ekonomisine katkıları artarak devam eden Doğan Birlik Grup’un yatırımları da artarak büyümeye devam ediyor. Şeref Gülmez

Büyük Sivas Haber


YORUM YAP

Murat uğur gülbaba 24 Haziran 2023 / 07:15 Yanıtla

Adam yüz milyonluk yatırım yapıyor siz ise dört tane fotoğraf koyamıyor siniz büyük Sivas’mi yoksa mahalle dedikosumu