Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Sivas Belediyesi’nin Dışa Açılan Yüzü

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Sivas Belediyesi’nin Dışa Açılan Yüzü
455
26 Ekim 2016 - 18:04

Sivas Belediyesi’nde, Başkan Sami Aydın’ın 2. dönemi ile birlikte Basın müşavirliği görevini yürüten Ali İzgi, görevini Ünal Torun’a devretmesinin ardından, Sosyal medyada büyük bir hareketlilik yaşanmaya başlandı.

Bugüne kadar yaptığı çalışmalarla sosyal ortamda adeta hiç yerini alamayan ve adından söz ettiremeyen Sivas Belediyesi, Torun ile birlikte yaptığı paylaşımlarla şaha kalktığı gibi neredeyse bütün sosyal paylaşım sitelerinin en hit paylaşımları olmaya aday oldu.

Ayrıca, Sami Aydın’ın attığı her adımı neredeyse Facebook üzerinden canlı canlı yayınlamayı da ihmal etmeyen Torun, Sivas Belediyesinin dışa açılan yüzü haline geldi. Torun sayesinde Sivas Belediyesi rahat bir nefes aldı.

Facebook, Twitter ve Sivas Belediyesinin resmi web sayfası gibi birçok alanda gece-gündüz belediyenin yaptığı çalışmaları sosyal medyada tanıtmayı ihmal etmeyen Ünal Torun ve ekibi, yapmış olduğu başarılı çalışmalar ile göreve geldiği günden bu yana kısa bir süreç geçse de adından söz ettirmeyi başardı.

Görevinde göstermiş olduğu gayret ve yeni yeni kurmuş olduğu profesyonel ekibiyle, basın müşavirliğinin nasıl yapılacağına dair adeta ders veren Torun’a, Büyük Sivas ailesi olarak yeni görevinde başarılar dileriz.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 05558981558