SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Sivas Belediyesinden Ücretsiz 15 Temmuz Dergisi

Sivas Belediyesinden Ücretsiz 15 Temmuz Dergisi
Bu haber 01 Kasım 2016 - 12:15 'de eklendi

Sivas Belediyesi FETÖ’nün 15 Temmuz’daki darbe girişimi dergisini bastırdı. Dergiyi almak isteyen herkes, Sivas Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne gitmesi ise yeterli.

Sivas Belediyesi, konu ile ilgili haberi şu şekilde yayımladı:

“Sivas Belediyesi, FETÖ’nün 15 Temmuz’daki darbe girişiminin kronolojisini ve darbe girişimi sonrası tepkileri ele alan dakika dakika FETÖ’nün darbe girişimi dergisini çıkardı.

TSK içindeki FETÖ mensubu cuntacı bir grup tarafından başlatılan, ancak Türk milletinin büyük ferasetiyle 16 Temmuz’da püskürtülen darbe girişiminde, Türkiye geneli ve Sivas’ta yaşanan tüm gelişmeler, fotoğraflarıyla bir dergi haline getirilerek tarihe not düşüldü.

Dergide, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı doğrultusunda Türk halkının sokaklara çıkarak darbe girişimine direnmesi, muhalefet liderlerinin ve medyanın darbeye karşı ortak tavrı, tüm dünyadan siyasetçilerin darbe girişimine yönelik tepkileri ve Türkiye’ye destek açıklamaları da çarpıcı fotoğraflar eşliğinde yer aldı.

Sivas Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından hazırlanan dergide, Millî İrade nöbetleri süresince Belediye Başkanı Sami Aydın başta olmak üzere devletinin ve milletinin yanında yer alan siyasiler, bürokratlar ve vatandaşların fotoğrafları da yer alıyor.

Sivas’taki Millî İrade nöbetlerinden çarpıcı karelerin yansıdığı dergi, Belediye tarafından halka ücretsiz dağıtılıyor. İsteyen herkes tarihi belge niteliğindeki bu dergiyi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden temin edebilir.”

FACEBOOK HESABINLA YORUM YAP! ("Facebook'ta da paylaş" ı İşaretlemeyi Unutma! Yazılan yorumlardan yazarları sorumludur!)
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER