DOLAR 32,3607 % 0.17
EURO 34,4602 % -0.71
STERLIN 40,3340 % -0.67
FRANG 35,3962 % -0.32
ALTIN 2.438,65 % -0,91
BITCOIN 2.148.936 -4.588

Sisam Sivas’ı Sivaslılara Soracak

Yayınlanma Tarihi : Google News
Sisam Sivas’ı Sivaslılara Soracak

2000 yılından beri yürüttüğü çalışmalar neticesinde elde edilen tecrübe ve teknik alt yapısının birleşmesi neticesinde meydana gelmiş, bir firma olduğunu belirten Sisam, saha çalışmalarında doğru bilgiyi, güncelliğini yitirmeden elde etmek, araştırma sahibi kişi veya kurumların bu bilgileri sağlıklı bir şekilde kullanmalarına zemin hazırlamayı başlıca amacı olarak belirlemiştir.

Sivas başta olmak üzere daha önce bir çok ilde ve kurumda araştırmalar yapan Sisam, Sivas’ı yakından ilgilendiren yeni bir araştırmayı daha gerçekleştireceğini resmi sosyal medya hesabı Facebook’tan duyurdu.

Mesajda Sisam, Sivas Yerel Yönetimlerini, Siyasileri, 2019 Seçimlerini, AK Parti başta olmak üzere diğer siyasi partilerin Milletvekili, Başkan ve yöneticilerini ve daha bir çok konuyu vatandaşa soracak.

Sisam konuyu sosyal medya hesabı Facebook’tan şu mesajla duyurdu:

“Ya Bismillah.
SİSAM Sahaya İniyor. (SGTS-2) Sivas ve Ülke Gündemi konulu Anket çalışması için Pazartesi Sahadayız!
Sivasın Yerel Yönetimlerini, Siyasilerini, Sivil Toplum Kuruluşlarını kısaca Kamu Yararına çalışması beklenen tüm kişi, kurum ve kuruluşları, vatandaşa sorarak yine bir sosyal sorumluluk projesine daha imza atıyoruz.
Sivas Valisi Davut Gül başta olmak üzere, Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, mevcut Milletvekillerimiz, İktidar Partisi olan AK Parti, Muhalefet partisi olan CHP, bu günlerde istifaların yaşandığı MHP ve Meral Akşener öncülüğünde yeni kurulması gündemde olan siyasi oluşumu Sivaslılara soruyoruz.
Sivas Valiliğinin çalışmalarını vatandaşa soruyoruz.
Sivas Belediyesinin çalışmalarını vatandaşa soruyoruz.
Siyasi Partileri ve teşkilatlarını vatandaşa soruyoruz.
En başarılı kurumu, en başarısız kurumu ve nedenlerini vatandaşa soruyoruz.
Yine gündemi yoğun şekilde Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ifadeleri nedeniyle meşgul eden AK Parti teşkilatlarında ki mevcut ve gelmesi muhtemel olan isimleri Sivaslılara soruyoruz.
2019 yılana yaklaşırken Cumhurbaşkanlığı Sistemini Sivaslılara soruyoruz.
2019 da kim Cumhurbaşkanı, kim Milletvekili, kim Belediye Başkanı olsun, kim olmasın ve neden sorularını Sivaslılara soruyoruz.
Türkiyenin en büyük terör örgütü Fetö’yü ve Fetö ile olan mücadeleyi Sivaslılara soruyoruz.
Not: Anketimiz de daha önce 2 Haziran tarihi itibariyle duyurduğumuz veriler yoğunlukta kullanılacak olup yaklaşık 2 aydır yaptığımız araştırmalar neticesinde çıkan isimlerle de Yen’i Anketimize veriler oluşturulmuştur.”

 


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.