SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

“Milletvekili Seçildiğime Sevinemiyorum”

“Milletvekili Seçildiğime Sevinemiyorum”
Bu haber 25 Haziran 2018 - 17:02 'de eklendi

CHP´den milletvekili seçilen Ulaş Karasu, “Ben milletvekili seçildiğime sevinemiyorum. Çünkü Sivas´ın bu kaderinin değişmesi gerekiyor. Sivas´taki insanların artık Sivas´a hizmet edecek insanlara oy vermesi gerekiyor” dedi.

“Milletvekili Seçildiğime Sevinemiyorum”

Dün gerçekleştirilen seçimler neticesinde Cumhuriyet Halk Partisi´nden (CHP) milletvekili seçilen Ulaş Karasu, İrade Gazetesine özel açıklamalarda bulundu.

Milletvekili seçilmesine sevinemediğini ifade eden Milletvekili Karasu, Sivaslıların düşünsel yapısının değişmesi gerektiğini öne sürdü.

“SİVAS İÇİN MÜCADELE ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

“Sivas tercihini yine Kayseri´nin köyü olma yönünde kullanmıştır” diyen Milletvekili Karasu, “Bu kadar net söylüyorum. Yani Sivas yıllardır devam eden siyasi anlayışında bir değişime gitmeyerek aynı düzene oy vermiştir. Ben yerimde saymayı, geriye gitmeyi her şekilde kabul ederim anlayışıyla siyaset yapmaktadır ne yazık ki. Ben milletvekili seçildiğime sevinemiyorum. Niye sevinemiyorum? Çünkü Sivas´ın bu kaderinin değişmesi gerekiyor. Sivas´taki insanların düşünsel yapısının artık değişmesi gerekiyor. Sivas´taki insanların artık Sivas´a hizmet edecek insanlara oy vermesi gerekiyor ama üzülerek görüyorum ki ne yazık ki Sivas´ta halen bu değişim yakalanabilmiş değil. Sonuçlar ne olursa olsun biz Sivas´a hizmet etmeye, Sivas için mücadele etmeye devam edeceğiz. Sivas´ın bu düşüncesini değiştirmek zorundayız” ifadelerini kullandı. (İrade)

FACEBOOK HESABINLA YORUM YAP! ("Facebook'ta da paylaş" ı İşaretlemeyi Unutma! Yazılan yorumlardan yazarları sorumludur!)
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER