Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler“Milletvekili Seçildiğime Sevinemiyorum”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
“Milletvekili Seçildiğime Sevinemiyorum”
6 Kişi Okuyor
25 Haziran 2018 - 17:02

CHP´den milletvekili seçilen Ulaş Karasu, “Ben milletvekili seçildiğime sevinemiyorum. Çünkü Sivas´ın bu kaderinin değişmesi gerekiyor. Sivas´taki insanların artık Sivas´a hizmet edecek insanlara oy vermesi gerekiyor” dedi.

“Milletvekili Seçildiğime Sevinemiyorum”

Dün gerçekleştirilen seçimler neticesinde Cumhuriyet Halk Partisi´nden (CHP) milletvekili seçilen Ulaş Karasu, İrade Gazetesine özel açıklamalarda bulundu.

Milletvekili seçilmesine sevinemediğini ifade eden Milletvekili Karasu, Sivaslıların düşünsel yapısının değişmesi gerektiğini öne sürdü.

“SİVAS İÇİN MÜCADELE ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

“Sivas tercihini yine Kayseri´nin köyü olma yönünde kullanmıştır” diyen Milletvekili Karasu, “Bu kadar net söylüyorum. Yani Sivas yıllardır devam eden siyasi anlayışında bir değişime gitmeyerek aynı düzene oy vermiştir. Ben yerimde saymayı, geriye gitmeyi her şekilde kabul ederim anlayışıyla siyaset yapmaktadır ne yazık ki. Ben milletvekili seçildiğime sevinemiyorum. Niye sevinemiyorum? Çünkü Sivas´ın bu kaderinin değişmesi gerekiyor. Sivas´taki insanların düşünsel yapısının artık değişmesi gerekiyor. Sivas´taki insanların artık Sivas´a hizmet edecek insanlara oy vermesi gerekiyor ama üzülerek görüyorum ki ne yazık ki Sivas´ta halen bu değişim yakalanabilmiş değil. Sonuçlar ne olursa olsun biz Sivas´a hizmet etmeye, Sivas için mücadele etmeye devam edeceğiz. Sivas´ın bu düşüncesini değiştirmek zorundayız” ifadelerini kullandı. (İrade)

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

  • Evet Aday Olmalı --> 135
  • Hayır Aday Olmamalı --> 519
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 05558981558