DOLAR 27,1479 % 0.08
EURO 29,0073 % 0.11
STERLIN 33,2632 % -0.3
FRANG 29,9750 % -0.04
ALTIN 1.680,29 % 0,34
BITCOIN 727.400 -0.113

Volkan Karasu “Yanınızdayız ve Sesinizi Duyuracağız!”

Yayınlanma Tarihi : Google News
Volkan Karasu “Yanınızdayız ve Sesinizi Duyuracağız!”
blank
blank

İYİ Partili Başkan Volkan Karasu‘dan Atanamayan Öğretmenlere Destek Mesajı: “Yanınızdayız ve Sesinizi Duyuracağız!”

Volkan Karasu “Yanınızdayız ve Sesinizi Duyuracağız!”

İYİ Parti Sivas İl Başkanı Volkan Karasu, atanamayan öğretmenlerin yaşadığı zorluklara dikkat çekerek, onların sorunlarını gündeme taşıdı. Karasu, atanamayan öğretmenlerin sadece bir istihdam sorunu yaşamadığını, aynı zamanda toplumsal ve psikolojik baskılar altında olduklarını belirtti.

Toplumun en fedakar ve saygıdeğer bireylerinden biri olan öğretmenlere dikkat çeken İYİ Parti Sivas İl Başkanı Volkan Karasu, öğretmenlerin sorunlarına duyarlılık gösterilmesi gerektiğini belirtti. Öğretmenlerin, toplumun geleceği olan genç nesilleri yetiştirdiğini vurgulayan Karasu, öğretmenlerin sorunlarının çözülmesi gerektiğini ifade etti.
Karasu yaptığı açıklamada, “Öğretmenlerimiz, genç nesilleri yetiştiren, geleceğimizin teminatı olan bireylerdir. Onların sorunlarına duyarlı olmak, onlara kulak vermek zorundayız. Seçim öncesi hükümetin öğretmenlere dair verdiği sözlerin tutulmasını bekliyoruz. Mülakatsız atama vaadi gerçekleştirilmelidir.” ifadelerini kullandı.

Karasu yaptığı açıklamada, “Ülkemizin dört bir yanında, mesleklerini icra edemeyen, atanamayan binlerce öğretmenimiz var. Bu gençler, sadece bir işsizlik sorunu yaşamıyor; aynı zamanda toplumsal ve psikolojik bir baskı altında. Onların hayalleri, emekleri ve çabaları görmezden gelinemez. İYİ Parti Sivas teşkilatı olarak atanamayan öğretmenlerin sorunlarına kayıtsız kalmıyoruz. Onların yanında olduğumuzu sert bir dille ifade ediyor ve seslerini duyurmak için elimizden geleni yapacağımızı belirtiyoruz.” dedi.

Atanamayan öğretmenlerin sadece bir rakam olmadığını, her birinin bir hikaye, bir hayat ve bir hayal kırıklığı olduğunu vurgulayan Karasu, bu gençlerin sorunlarının bir an önce çözülmesi gerektiğini ifade etti ve hükümeti bu konuda duyarlı olmaya davet etti.

Haber Merkezi / Büyük Sivas Haber

blank
blank