Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler


Belediye Başkanı Hilmi Bilgin Seçim Öncesi Söz Verdiği Gibi


Belediye Başkanı Hilmi Bilgin Seçim Öncesi Söz Verdiği Gibi
1346
07 Ekim 2019 - 18:17

31 Mart Yerel Seçimlerinde AK Parti’nin adayı olarak Sivas‘ta Belediye Başkanı seçilen Avukat Hilmi Bilgin seçim öncesi söz verdiği gibi esnafları asla yalnız bırakmıyor.

Belediye Başkanı Hilmi Bilgin Seçim Öncesi Söz Verdiği Gibi

Göreve gelir gelmez esnaflarla iç içe olan, istişareye açık ve esnafın talepleri doğrultusunda hizmetleri gerçekleştiren Bilgin’i çok kısa sürede herkes çok sevdi.

Geçmişte görev yaptığı Milletvekilliği ve Bakan Yardımcılığı’ndan oldukça farklı görev tanımı nedeniyle Belediye Başkanlığı sürecinde halkla sürekli iç içe olan Bilgin’nin adeta gecesi gündüzü yok.

Bu dönemde geçmiş dönem Belediyelerinin gerçekleştirdiği fakat özellikle esnafların eleştirisine neden olan hizmetleri de revize eden Bilgin’e esnaflar müteşekkir durumdayken yeni hizmetler  ise uygulanmadan kendilerine sorulmasından oldukça memnun durumda.

Rutin Belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra devam eden Kale Projesi gibi büyük projelerle de Başkan Bilgin Sivas’a hizmet etmeye devam ediyor.

Yapılan hizmetlerin yanı sıra sürekli fırsat buldukça da esnafları ziyaret eden Bilgin bugün Pulur Mahallesi Arap Şeyh Caddesi esnaflarını Belediye Meclis üyeleri ile birlikte ziyaret ederek hasbıhal etti.

Büyük Sivas Haber


Sivas Belediyesi Çalışmalarından Memnun musunuz?

Sivas Belediyesi Çalışmalarından Memnun musunuz?

  • Evet --> 110
  • Hayır --> 403
  • Karasızım --> 34
  • Fikrim Yok --> 23
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - buyuksivashaber@gmail.com