DOLAR 20,9783 % 0.73
EURO 22,5975 % -0.26
STERLIN 26,4130 % -0.37
FRANG 23,0886 % 0.38
ALTIN 1.313,16 % -0,69
BITCOIN 27.163,68 0.943

SCÜ Yurt Dışı Tecrübelerini Diğer Üniversitelere Aktarıyor

Yayınlanma Tarihi : Google News
SCÜ Yurt Dışı Tecrübelerini Diğer Üniversitelere Aktarıyor
blank
blank

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi (SCÜ) Uluslararası İlişkiler Ofisi Erasmus Kurum Koordinatörlüğü diğer üniversitelere tecrübelerini aktarıyor.

SCÜ Yurt Dışı Tecrübelerini Diğer Üniversitelere Aktarıyor

Son yıllarda yurt dışı üniversiteleri ile geliştirdiği ikili ilişkiler, gerçekleştirdiği iş birlikleri ve yabacı öğrenci sayısını artıran çalışmaları ile dikkat çeken SCÜ bu alandaki tecrübelerini diğer üniversitelerle paylaşıyor.

Bu kapsamda SCÜ Rektörü Prof. Dr. Alim yürüttüğü çalışmalar ve değişim programları faaliyetlerinde oluşan kurumsallaşmış yapısı ile ilgili Bingöl Üniversitesi, Gümüşhane Üniversitesi ve Kilis 7 Aralık Üniversitesi rektörlerine sunum gerçekleştirdi.

Rektörlük Makam Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen bilgilendirme sunuma SCÜ Rektörü Yıldız’ın yanı sıra Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak, Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek, Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun, SCÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ünal Kılıç, Prof. Dr. Hilmi Ataseven, Prof. Dr. Hakan Yekbaş, SCÜ Uluslararası İlişkiler Ofisi Başkanı Prof. Dr. Ali Aksu ve ilgili üniversitelerin Erasmus Koordinatörleri katıldı.

blank

Büyük Sivas Haber

blank

YORUM YAP