DOLAR 31,1446 % 0.12
EURO 33,8144 % -0.01
STERLIN 39,5067 % 0.04
FRANG 35,3906 % 0.12
ALTIN 2.032,33 % 0,01
BITCOIN 1.791.151 5.352

Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan 35.700 ile Başladı!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan 35.700 ile Başladı!

Şanlıurfa Valiliği’nde Vali Salih Ayhan, düzenlenen karşılama töreninin ardından görevine başladı. Yayınlanan son kararname ile ilimiz Sivas’tan büyükşehir Şanlıurfa’ya atanan Vali Salih Ayhan daha sonra Valilik binasında ilk basın toplantısını düzenledi.

Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan 35.700 ile Başladı!

Basın mensuplarının yoğun ilgi gösterdiği toplantıda Vali Ayhan birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Vali Ayhan Valilik binası önünde, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, İl Emniyet Müdürü Selçuk Doğuş, İl Jandarma Komutanı Metin Düz, Belediye Başkanları, İlçe Kaymakamları, Siyasi Parti Temsilcileri, Kamu Kurum Müdürleri ve basın mensupları tarafından karşılandı.

Karşılamanın ardından Valilik makamına geçen Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, göreve başlaması münasebetiyle bir basın açıklaması yaptı

SİVAS’I BİRİNCİ YAPTI SIRA URFA’DA

Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan ‘Valiler ve Valiliklerin Sosyal Medya Performanslarına İlişkin Rapor’ da ilimiz Sivas’ta görev yaptığı dönemde Türkiye birincisi olan Vali Salih Ayhan’ın Şanlıurfa’da da benzer bir performans göstereceğine inanılıyor.

Teleskop APP firmasının hazırladığı rapora göre, dönemin Sivas Valisi Salih Ayhan 81 il valisi arasında İstanbul’un ardından 2’inci sırada yer aldı. Sivas Valiliği’nin sosyal medya hesapları ise ilk sırayı alarak önemli bir başarıya imza atıldı.

Teleskop APP, Valiler ve Valiliklerin 2022 Nisan Ayı Sosyal Medya Etkileşim Sonuçlarını paylaştı. Raporda, valiler ve valiliklerin Twitter, İnstagram, Facebook etkileşimleri yer aldı. Firma, raporu hazırlarken Twitter gönderilerinin beğeni, retweet, alıntı ve yorum, Facebook gönderilerinin beğeni, reaction, paylaşım ve yorum, İnstagram gönderilerinin beğeni ve yorum sayılarının toplamlarına göre çalışma gerçekleştirdi.

Sivas Valiliği ve Salih Ayhan facebook, twitter, instagram hesapları bir çok alanda birincilik elde etti.

Bugün itibariyle göreve başladığı Şanlıurfa’da 35.700 takipçi ile Şanlıurfa’nın Twitter hesabının da ilk değerlendirme de derece yapmasına kesin gözle bakılıyor.

Vali Ayhan’a Sivas’ın ardından Şanlıurfa yolculuğunda Büyük Sivas Medya Grubu olarak tekrar başarılar diliyor, Sivas ve Sivaslıya kazandırdıkları için teşekkür ediyoruz.

Büyük Sivas Haber


YORUM YAP

Songül Kaya 23 Mayıs 2022 / 16:53 Yanıtla

Sivasımızın değerli Valisi Salih Ayhan beyi asla ve asla unutmayacağız uzakta olsada kalbimiz dualarımız Valimiz için