Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

“İş yapacak kişi bulamıyorum diyen şahsiyeti kınıyorum”

“İş yapacak kişi bulamıyorum diyen şahsiyeti kınıyorum”
17 Eylül 2020 - 13:19

Sivas’ta Ağustos ayında resmi olarak Türasaş olan eski Tüdemsaş 1,5 aydır Bölge Müdürlüğü olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Bölge Müdürü olarak atanan Tüdemsaş’ın sevilen ismi Atanur Karadağ kurum içerisinde bir çok isim tarafından olumlu karşılanırken bu ismi eleştirenlerde oldu.

“İş yapacak kişi bulamıyorum diyen şahsiyeti kınıyorum”

Geçen sürede kurumda gözle görünür bir değişim yaşanmaması sonrasında ise acaba Atanur Karadağ’da öncekiler gibi mi olacak dedirtse de halen kurumun geleceği açısından ümitvar olanlarda yok değil.

Sivas Türasaş’ın emektar teknik personellerinden olan bir ismin sosyal medya hesabından paylaştığı “Eski Tüdemsaş yeni Türasaş Sivas Bölge Müdürlüğü personellerinin her bir çalışanı değerlidir ve cevherdir. İş yapacak kişi bulamıyorum diyen şahsiyeti kınıyorum” sözleri ise Karadağ döneminde de artık yavaş yavaş eleştirilerin yüksek sesle dillendirilmeye başlayacağının da sinyali olarak kabul edildi.

Karadağ’ın göreve geldiğinden bu yana başarısızlıklarıyla nam salan eski üst yönetimin rahatını bozacak hiç bir eylemde bulunmaması, Bölge Müdürlüğü katında kendi odasına eş değer bu isimleri odalarda adeta misafir etmesi ise suya sabuna dokunmamanın da en bariz göstergesi olarak görülüyor.

Ayrıca kurumu zarara uğratma pahasına Tüdemsaş’ta üst düzey görevde bulunmuş bazı isimlerin memuriyetten ihraç edilmesi sonrası hukuki mücadele ile birlikte bu isimlerin görevlerine iade edildiği de öğrenilirken, kurumu zarar uğratan isimlerin Bölge Müdürü koltuğunda oturan Atanur Karadağ tarafından nasıl karşılanacağı da merak diğer edilen konuların başında geliyor.

Büyük Sivas Haber


buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]