Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Rektör Zara’ya Gitti

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Rektör Zara’ya Gitti
526
02 Kasım 2016 - 9:06

Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alim Yıldız, ilçelerimizde bulunan yüksekokul ve meslek yüksekokulları ziyaretleri kapsamında Zara Ahmet Çuhadaroğlu Meslek Yüksekokulu ve Zara Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’na ziyaretler gerçekleştirdi.

Rektör Prof. Dr. Yıldız, Sivas Kredi ve Yurtlar İl Müdürü Erdoğan Tunç ile birlikte Zara temasları kapsamında Zara Uygulamalı Bilimleri Yüksekokulu’na geçerek Okul Müdürü Doç. Dr. Abdullah Kaya’yı ziyaret ederek okul hakkında görüş alışverişinde bulundu ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Zara Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’na geçen Rektörümüz Prof. Dr. Alim Yıldız, Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Yüksel Aydın’la görüşerek okul hakkında bilgi aldı.

Rektör Yıldız her iki okulda eğitim gören öğrencilerimizle de sohbet ederek okul hakkında görüşlerini alıp fikir alışverişinde bulundu.

KAYMAKAM VE BAŞKAN’A ZİYARET

Rektör Prof. Dr. Yıldız, KYK Müdürü Tunç ile birlikte Zara Kaymakam Vekili Cengiz Nayman ve Belediye Başkanı Ahmet Pala’yı da makamlarında ziyaret ederek, Meslek Yüksekokulu Yüksekokul hakkında karşılıklı sohbet ettiler ve görüş alışverişinde bulundular.

Kaymakam Vekili Nayman ve Başkan Pala ise ziyaretlerinden ve her iki okulumuza verdiği desteklerden dolayı Rektör Prof. Dr. Yıldız’a teşekkür ettiler.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
[anket id=70133]

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 05558981558