Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Prof. Dr. Refik Çaylan Sivas’ta Koronavirüse Yenilerek Hayatını Kaybetti

Prof. Dr. Refik Çaylan Sivas’ta Koronavirüse Yenilerek Hayatını Kaybetti
26 Ağustos 2020 - 15:51

Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde uzun yıllar boyunca görev yapan Prof. Dr. Refik Çaylan ilimiz Sivas’ta koronavirüse yenik düştü.

Prof. Dr. Refik Çaylan Sivas’ta Koronavirüse Yenilerek Hayatını Kaybetti

Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Kulak Burun Boğaz uzmanı olarak görev yapan Prof. Dr. Refik Çaylan yakalandığı koronavirüse yenilerek hayatını kaybetti.

Prof. Dr. Çaylan’ın vefat haberini yakın arkadaşı Prof. Dr. Banlı, “Koronavirüs enfeksiyonu sebebiyle günlerdir yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren sınıf arkadaşım KBB uzmanı Prof. Dr Refik Çaylan vefat etti. Çok çok üzgünüm. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah” açıklaması ile duyurdu.

Son zamanlarda Azerbaycan’da özel bir hastanede çalışan Prof. Dr. Refik Çaylan’ın İstanbul’a seyahat ettiği sırada uçakta rahatsızlandığı ve uçağın Sivas’a acil iniş yapması sonrasında, Sivas’ta yoğun bakımda tedavi altına alındığı öğrenildi.

Sivas’ta yaklaşık 20 gündür süren yaşam savaşını kaybeden Çaylan için ise sevenleri üzüntülerini belirten çok sayıda mesaj paylaştı.

Büyük Sivas Medya Grubu olarak bizlerde kendisine Allah’tan rahmet geride kalanlara ise sabırlar dileriz.

Büyük Sivas Haber 


buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]