SON DAKİKA
hava 29°
Google News

Sivas TSO ile Ethem Sancak Arasındaki Randevu iPTAL!

Son Güncelleme :

29 Haziran 2020 - 19:10

Sivas TSO ile Ethem Sancak Arasındaki Randevu iPTAL!

Bir süredir ilimiz Sivas’ta olan Sancak dün Sivas Valisi Salih Ayhan, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ile bir araya gelmiş ardından Osman Yıldırım‘ı da ziyaret etmişti.  Ziyaretin ardından Zara ilçesi Beypınar nahiyesinin eniştesi olan Ethem Sancak dinlenmeye çekilmişti.

Sivas TSO ile Ethem Sancak Arasındaki Randevu iPTAL!

Ethem Sancak Zara ve Sivas’ta gerçekleştirdiği bir dizi ziyaretin ardından dün de Sivas merkezde Osman Yıldırım’a ait olan Aselsan Hassas Optik AŞ’yi ziyaret etmişti

Osman Yıldırım ile oldukça samimi pozlar veren Sancak, “Sivas’a yeni yatırımlar mı geliyor acaba” yorumları yapılmasına da neden oldu.

Sivas’ta bu güne kadar yapılmış olan en büyük yatırımların mimarı konumundaki Osman Yıldırım, her ne kadar Sivas Ticaret Odası Başkanlığı seçimlerini kaybettikten sonra gözden uzaklaşsa da Sivas’a yeni yatırımlar için planlar yaptığı da biliniyor.

HABERİMİZ ARDINDAN RANDEVU TALEP EDİLDİ!

Dün yayınlanan haberimizin ardından Sivas Ticaret Odası’nın da Sancak ile görüşmek için bugün saat 17.00’da randevu ayarlandığı öğrenildi.

Ayarlanan randevunun ardından bugün saat 17.00 ‘da Sivas TSO’yu ziyaret etmesi beklenen Sancak’ın randevuyu iptal ettiği ve Sivas’tan ayrıldığı ifade edildi.

Ticaret Sanayi Odası’nda bu durumun nasıl yorumlanacağı merak edilirken eski Başkan Osman Yıldırım’ı ziyaret edip mevcut Başkan Eken’i ziyaret etmemesi ise iş insanları camiasında neler oluyor dedirtti.

blank

Büyük Sivas Haber


blank

blank

blank

blank

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.