Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

PTT Teşkilatından Vali Gül’e Ziyaret

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PTT Teşkilatından Vali Gül’e Ziyaret
424
24 Ekim 2016 - 14:37

Sivas Valisi Davut Gül, PTT Teşkilatı’nın 176. kuruluş yıldönümü kapsamında Sivas PTT Başmüdürü Hükümdar Kavak ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Gül, yaptığı konuşmada; “PTT teşkilatı milletimizin yakından bildiği bu millete çok önemli hizmetlerde bulunmuş bir kurumumuz. Şuanda da bankacılık ve lojistik anlamında çok önemli hizmetler veriyorsunuz. Özellikle emeklilere, yaşlılara ve dezavantajlı grupların hizmet aldığı bir yer. PTT personelinin güler yüzlü olduğunu biliyoruz. Hizmetlerinde vatandaşı esas aldığını biliyoruz. Vatandaşlarımıza her türlü kolaylığı sağladığını ve daha da fazlasını yapacağını biliyoruz.”dedi.

PTT Genel Müdürlüğü tarafından lojistik hizmetlerinde kullanılmak üzere ilimiz Organize Sanayi Bölgesinde arsa talebinde bulunulduğunu hatırlatan Valimiz Gül, OSB yönetim kurulu toplantısı sonrasında gerekli tahsisatın yapıldığını ve PTT Teşkilatına lojistik hizmetleri anlamında Sivas Sanayicisi ve Esnafının güveninin tam olduğunu söyledi.

PTT Teşkilatı’nın 176. Kuruluş yıldönümünü kutlayan Valimiz Davut Gül, fedakârca hizmet veren tüm PTT camiasını tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyarette, PTT Teşkilatı’nın çalışmaları hakkında bilgi veren Sivas PTT Başmüdürü Hükümdar Kavak, PTT Teşkilatı’nın kendini yenileyip, geliştirip, çağın teknolojisine uygun olarak hizmetlerini sürdürmeye devam ettiğini belirterek, PTT Teşkilatının eskiden olduğu gibi Kurtuluş Savaşı’nda da başarılı hizmetlerinden dolayı Büyük Önder Atatürk’ün takdirine layık görülmüş bir kurum olduğunu söyledi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

SİVAS BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

SİVAS BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ

  • AK PARTİ --> 166
  • CHP --> 47
  • MHP --> 227
  • BBP --> 389
  • İYİ PARTİ --> 50
  • SP --> 15
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 05558981558