DOLAR 32,8248 % 0.04
EURO 35,2439 % -0.18
STERLIN 41,7711 % -0.2
FRANG 36,7168 % -0.28
ALTIN 2.450,67 % -1,57
BITCOIN 64.266,48 0.63

Sivaslı hemşehrimiz Yarar, Priştina Voleybol Takımı Onursal Başkanı Oldu

Yayınlanma Tarihi : Google News
Sivaslı hemşehrimiz Yarar, Priştina Voleybol Takımı Onursal Başkanı Oldu

Kosova Sivas Dostluk Platformunun kurulmasında öncü olan, uzun yıllardır Kosova’da yaşayan hemşehrimiz Mehmet Yarar, Priştina Voleybol Takımı Onursal Başkanı oldu…

Sivaslı hemşehrimiz Yarar, Priştina Voleybol Takımı Onursal Başkanı Oldu

Düzenlenen törenle belgesi kendisine takdim edilen Yarar, “Sivas ve Türkiye’yi her koşul ve şartta Kosova’da anlatmaya devam edeceğim” dedi.

Kulüp tarafından yapılan açıklamada “En yüksek saygılarımızı ifade ederek, Eşbaşkan Sayın Mehmet Yarar’ın, Kosova’yla Dostluk Platformu Sivas’ta kuruldu. Şu ana kadar Sayın Yarar’ın her iki tarafa da büyük katkıları oldu. Kulübümüzün ve genel olarak voleybolunda geçmiş yıllarda yanında yer aldı. Sayısız faaliyet çerçevesinde Sayın Mehmet Yarar’ın bizlere büyük katkıları bulunmaktadır. Priştina merkezli voleybol kulübü “Priştine” – kadınlar takımı kendisine bu ödülü vermiştir. Dostumuz Sayın Mehmet Yarar, bizler için sosyal alanda en yüksek değere sahip olan kulübümüzün onursal başkanı unvanını verdik. Bu bizler için en yüksek itibar derecesi demektir. Kendisine başarılar dileriz” denildi.

Büyük Sivas Medya Grubu olarak Kosova’da Sivas’ımızı temsil eden hemşehrimiz Yarar’a hayırlı olmasını dileriz…

Büyük Sivas Haber


YORUM YAP