DOLAR 27,1479 % 0.08
EURO 29,0073 % 0.11
STERLIN 33,2632 % -0.3
FRANG 29,9750 % -0.04
ALTIN 1.680,29 % 0,34
BITCOIN 726.838 -0.143

Sivas Millet Bahçesi Pislikten ve Bakımsızlıktan Geçilmiyor

Yayınlanma Tarihi : Google News
Sivas Millet Bahçesi Pislikten ve Bakımsızlıktan Geçilmiyor
blank
blank

Sivas 4 Eylül Stadyumu’nun yerine yapılan Sivas Millet Bahçesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Video Konferans Sistemi  ile katıldığı törenle 2020 yılında hizmete açılmıştı.

Sivas Millet Bahçesi Pislikten ve Bakımsızlıktan Geçilmiyor

“Yerine AVM yapılmalıydı”, “buraya güzel rezidans olurdu”, “iş merkezleriyle dolu bir bölge olsaydı daha iyi olurdu” gibi söylemlere rağmen alan yeşil olarak muhafaza edildi ve bölgede büyük bir yoğunluğun oluşmasının da önüne böylece geçilmiş oldu.

Ama, içinde millet kıraathanesi, büfe, lavabo, mescit, su deposu, basketbol ve voleybol sahası, kaykay pisti, amfi tiyatro, yürüyüş ve bisiklet yolları, çardaklar, süs havuzu, çocuk oyun grupları, spor alanları, bitki, peyzaj alanı ve sosyal alanlar yer alan millet bahçesi ilk günkü gibi bakımlı ve temiz değil…

Her türlü beklenti ve farklı hesaba rağmen 53 bin 126 metrekarelik alanıyla ilimize kazandırılan millet bahçesi üzerinden geçen 2 yıl sonunda bakımsızlığı ile yürek burkuyor.

MUSLUKLARI OLMAYAN WCLER, PİSLİKTEN GEÇİLMEYEN LAVABOLAR, YIRTILAN YÜRÜYÜŞ YOLLARI, DİZ BOYUNA ULAŞAN OTLAR, YARALANMALARA NEDEN OLAN OYUN PARKLARI VE SPOR SAHALARI…

Sözün millet bahçesinin bakıma ihtiyacı var…

Yetkililerin dikkatine

MİLLET BAHÇESİ SON HALİ

blank

blank

AÇILDIĞINDA MİLLET BAHÇESİ

blank blank

Büyük Sivas Haber

blank
blank