DOLAR 33,0620 % 0.09
EURO 36,1104 % 0.1
STERLIN 43,0334 % 0.15
FRANG 37,0081 % 0.13
ALTIN 2.625,40 % 0,14
BITCOIN 65.816,01 2.044

O Partinin İl Başkanından Adem Uzun’un Otobüs Zammına Tepki

Yayınlanma Tarihi : Google News
O Partinin İl Başkanından Adem Uzun’un Otobüs Zammına Tepki

İYİ Parti Sivas İl Başkanı Volkan Karasu Sivas Belediye Başkanı Adem Uzun’u eleştirmeye devam ediyor… Karasu dışında şuan Uzun’a muhalefet eden yokken AK Parti Sivas İl Başkanı Yusuf Tanrıverdi’nin sessiz kalması ise tepkiyle karşılanıyor… Bu kapsamda Karasu toplu taşıma ücretlerine yapılan yüzde 25’lik zamma sert tepki gösterdi.

O Partinin İl Başkanından Adem Uzun’un Otobüs Zammına Tepki

İYİ Parti Sivas İl Başkanı Volkan Karasu Sivas’ta toplu taşımaya 9 aydan 3 kere gelen zamlara tepki gösterdi.

Volkan Karasu, yaptığı açıklamada, “Toplu taşıma ücretlerine yapılan yüzde 25 zam, Cumhur İttifakı’nın bileşenlerinin ülkeyi hem genelde hem de yerelde yönetemediklerinin küçük bir örneğidir. Ülkemizin bu beceriksiz ittifakın bütün bileşenlerinden acilen kurtulması gerekmektedir. Yakıt fiyatları, şoför maliyeti, araçların yüksek fiyatları esnafımızın taşıma ücretlerine zam istemesi haklı bir gerekçedir. Diğer taraftan vatandaşımızın aldığı ücretin yüksek enflasyon yüzünden erimesi, eğitim maliyetleri ve yüksek konut kiraları her geçen gün vatandaşımızın yaşam kalitesini düşürmektedir. İstikrarın olmadığı bir yönetimde ekonomik tutarsızlıklar ile beraber huzursuzluk baş gösterir. Ülkemiz bu haram saltanatından bir an önce kurtulmalıdır.” dedi.

İYİ Parti Sivas İl Başkanı Volkan Karasu, ekonomik istikrarsızlıkların toplumda huzursuzluk yarattığını ve bu durumun yönetim zafiyetinden kaynaklandığını ifade ederek, ülkenin bir an önce mevcut yönetimden kurtulması gerektiğini vurgulayarak, vatandaşları bu konuda duyarlı olmaya çağırdı.

Büyük Sivas Haber

YORUM YAP

KÜRŞAT 19 Haziran 2024 / 00:35 Yanıtla

Ülkenin bir an önce mevcut yönetimden kurtulması demiş ,yazının içeriği ülkedeki enflasyon ,burada asıl eleştiri Adem Uzun şeklinde mi okuyorsunuz