DOLAR 30,9214 % 0.02
EURO 33,4687 % -0.02
STERLIN 39,0620 % -0.02
FRANG 35,0702 % -0.04
ALTIN 2.011,91 % -0,01
BITCOIN 1.631.217 0.794

Vali Ayhan Tarafından Sivaslılara Soruldu! Numune Son Beş içerisinde Çıktı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Vali Ayhan Tarafından Sivaslılara Soruldu! Numune Son Beş içerisinde Çıktı

Sivas Valisi Salih Ayhan kurumların çalışmalarıyla ilgili vatandaşın memnuniyet durumunu ve kurumlarla ilgili düşüncelerini sordu.

Vali Ayhan Tarafından Sivaslılara Soruldu! Numune Son Beş içerisinde Çıktı

Sivas Valisi Salih Ayhan’ın yaptırdığı çalışma ile Vatandaşların memnuniyetinin artırılması hedeflenirken çıkan sonuçların kurumlara sunulduğu öğrenildi.

Geldiği günden bu yana vatandaş odaklı ve kurumların hizmet odaklı çalışması için ortaya koyduğu çabanın en güzel örnekleri arasında yer alan bu çalışma vatandaşların takdirini topladı.

Sivas’ta var olan Müftülük, Kültür Turizm Müdürlüğü, İl Özel İdaresi, Aile Hekimliği, Gençlik Spor İl Müdürlüğü, Emniyet Müdürlüğü, Tarım Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü, Nüfus Müdürlüğü, Aile Sosyal Politikalar Müdürlüğü, Ağız Diş Hastanesi, Numune Hastanesi, SGK, İşkur, Çevre Şehircilik Müdürlüğü, Tapu Müdürlüğü vb. kurumlar binlerce vatandaşa yüz yüze yapılan anket ile soruldu.

Vatandaşlar sayılan kurumlara son 6 ay içerisinde aldıkları hizmetlere göre, erişebilirlik, memurların konuya hakimiyeti, talebe karşılık bulunabilmesi, memurların yeterliği, şeffaflık ve genel hizmet anlayışı alanlarında puan verdi.

Edinilen bilgilere göre Sivas’ta bir çok vatandaşın sürekli WhatsApp hattımız 05558981558’e çeşitli başlıklarda ilettiği sorunları adeta ispatlarcasına Numune Hastanesi vatandaş memnuniyeti açısından son beş kurum içerisinde yer aldı.

Vali Ayhan’ın çalışmayı devam ettireceği ve Vatandaşın memnuniyetinin en üst düzeye çıkana kadar kurumların peşini bırakmayacağı da biliniyor.

Büyük Sivas Haber

 


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.