DOLAR 27,3036 % 0.21
EURO 28,8767 % 0.24
STERLIN 33,2293 % 0.27
FRANG 29,7984 % 0.14
ALTIN 1.664,43 % 0,07
BITCOIN 721.736 0.262

Müdür Behzat Şimşek’e Yeni Bir Görev Daha

Yayınlanma Tarihi : Google News
Müdür Behzat Şimşek’e Yeni Bir Görev Daha

Ayakta kalması, bacasının tütmesi, Sivaslıların istihdam edilmesi için Büyük Sivas Medya Grubu olarak üst düzeyde mücadele verdiğimiz eski adı TÜDEMSAŞ yeni adı TÜRASAŞ olan kurumda yeni bir görevlendirme daha yapıldı.

Müdür Behzat Şimşek’e Yeni Bir Görev Daha

Genel Müdürlüğü kapatılan ve şuan Bölge Müdürlüğü olarak çalışan fabrika da Müdür Atanur Karadağ, Müdür Yardımcısı Yusuf Tecer ve bir çok isimle ilgili soruşturmalar Bakanlığın görevlendirmesi ile şu günlerde müfettişler eliyle yürütülüyor.

Kurumun ana işinin vagon üretmek ve tamir etmek olduğu düşünüldüğünde her ne kadar işler kurumda iyi gitmese de bir çok personel “iş verdiler de yapmadık mı, bizle uğraşmaktan vazgeçin” diyerek Büyük Sivas’a tepki gösteriyor.

Yeri gelmişken tekrar hatırlatalım…

Büyük Sivas Medya Grubu olarak bizim amacımız anlaması kıt olan bazı kişilerin dediği veya ima ettiği gibi “BU FABRİKAYI KAPATTIRMAK, KÜÇÜLTMEK VEYA YOK ETMEK” değil aksine “KANGREN OLMUŞ YERLERİNE NEŞTER VURARAK TÜKENMEK ÜZERE OLAN FABRİKAYI KURTARMAKTIR”

Yani Sivas’ın menfaati, fabrikanın ve çalışanlarının menfatidir…

Samimi okurlarımız bunu zaten bu şekilde yorumlamaktadır…

Asıl konumuza gelelim…

BEHZAT ŞİMŞEK’E YENİ BİR GÖREV DAHA!

Kurum genel müdürlük iken yani TÜDAMSAŞ’ken buranın genel müdürlüğüne Şimşek koruma güvenlik görevlisi olarak işe girdi. O dönem yaşadığı sağlık sorunları sonrasında edindiği sağlık raporu ile kurumda memur olarak çalışmaya başladı.

Memurluk sonrasında çalıştı, azmetti ve girdiği şeflik sınavını kazanarak idari şef oldu.

Daha sonra Genel Müdür Yıldıray Koçarslan döneminde hukuk biriminde idari şef olarak görev yaptı. Sonraki Genel Müdür Mehmet Başoğlu döneminde gösterdiği başarılarla Eğitim Sağlık ve Sosyal Hizmet Dairesi Başkanlığı’na atandı.

3 farklı şehirdeki kurum birleşip yani Sivas’taki TÜDEMSAŞ Genel Müdürlüğü kapanıp TÜRASAŞ Bölge Müdürlüğü’ne dönüştürüldükten sonra ise Başkanlık görevi biten Behzat Şimşek yaklaşık 2 yıldır Memur ve Sözleşmeli İşlemler Şube Müdürlüğü görevini yürüttü.

Bu görevi oldukça başarılı yürüten Şimşek’e Bölge Müdür Yardımcısı Yusuf Tecer‘in imzası, Bölge Müdürü Atanur Karadağ‘ın uygun görüş bildirmesi sonrasında Genel Müdür Mustafa Metin Yazar tarafından da OLUR verilerek 16.08.2022 tarihli resmi yazı ile mevcut müdürlüğünün yanı sıra 2. müdürlüğü verilerek İdari İşler Şube Müdürlüğü görevine getirildi.

Kurum içerisinde şuan benzer şekilde bu göreve atanabilecek bir çok isim varken Şimşek’in var olan Müdürlük görevinin yanı sıra 2. yeni bir Müdürlük görevi ile taltif edilmesi taktirle karşılanırken kurum içerisinde ise “iş vardı da biz mi yapmadık, görev verildi de yerine mi getirmedik” diyen bir çok ismin ise tepkisine neden oluyor…


YORUM YAP