DOLAR 27,1199 % 0.45
EURO 28,8855 % 0.37
STERLIN 33,2674 % -0.46
FRANG 29,9469 % -0.35
ALTIN 1.672,75 % -0,07
BITCOIN 727.603 -1.07

Sivas’ta minik öğrencilerden anlamlı sergi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Sivas’ta minik öğrencilerden anlamlı sergi
blank
blank

Sivas Şeyh Şamil İlkokulu ana sınıfı öğrencileri, HEDEF Projesi çerçevesinde yıl boyunca gerçekleştirdikleri etkinliklerde tasarlanan eğitim materyallerini sergiledi.
Sivas Valiliği himayesinde Milli Eğitim Müdürlüğünce hayata geçirilen HEDEF Projesi çerçevesinde yıl boyunca gerçekleştirilen eğitim materyallerinden oluşan sergi büyük beğeni topladı.

Sivas’ta minik öğrencilerden anlamlı sergi

Anasınıfı öğretmenleri Leyla Aydın Uzun, Burcu Korkmaz, Döndü Gül Gökçe ve Selma Saraçoğlu’nun öğrencilerle birlikte hazırladığı sergiyi ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Aslan, Okul Müdürü Ahmet Turan Acıdereli ve öğretmenlerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Öğrencilerle birlikte sergiyi gezen ve eğitim materyallerini yakından inceleyen Aslan, Sıfır Atık Projesi çerçevesinde atık malzemelerin geri dönüştürülmesi, Milli Eğitim Bakanlığınca başlatılan Matematik Seferberliği çerçevesinde eğlenceli öğrenme ortamlarının oluşturulması ve öğrencilerin yaparak öğrenmelerine imkân sağlanmasının çok önemli olduğuna vurgu yaptı.

Aslan, çalışmalara katkı sağlayan öğretmen ve öğrencileri tebrik etti.

Daha sonra okulda görev yapan öğretmenlerle bir araya gelen Aslan, HEDEF Projesi çerçevesinde yürütülen çalışmalara değindi.

Aslan, okul salonunda gerçekleştirilen yılsonu etkinliğine katılan velilerle de sohbet etti. İHA

blank blank

Büyük Sivas Haber

blank

YORUM YAP